Metamorfoza Pani Joanny z Torunia!

Przedstawiamy Panią Joannę z Torunia, która pod opieką dietetyk Michaliny Lange-Łącznej pozbyła się kompleksów i przeszła na Szczęśliwy Sposób Odżywiania!

Pani Joanna:

Masa ciała: -4,5 kg (90,9 kg -> 86,4 kg)
Tkanka tłuszczowa: -1,7% (43,5% -> 41,8%)
Nawodnienie: +1,2% (40,8% -> 42%)

A jak Pani Joanna wspomina współpracę z dietetykiem?

Moja Pani Michalina bardzo pomogła mi przejść tę metamorfozę. Można by rzec, że była na każde mojej skinienie. Często konsultowałam się telefonicznie z Panią Dietetyk, gdy miałam jakiś najmniejszy nawet problem z dobraniem produktów, bo np. czegoś w sklepie nie było, a ja nie miałam sposobności wybrać się do innego. Cóż, jak mieszka się na wsi, to czasami tak bywa. Pani Michalina zawsze wyrwała mnie opresji. Bardzo jestem jej za to wdzięczna. Nasze spotkania też były bardzo sympatyczne i myślę, że obie czekałyśmy na nie z niecierpliwością. Pani Michalina jest dla mnie jak przyjaciółka – ze spotkania na spotkanie poznawałyśmy się coraz bliżej i zawsze miałyśmy problem z rozstaniem – wychodziłam ze spotkania po kilka razy, hahaha… Gdyby nie to, że czekały kolejne osoby, to mogłabym przegadać z Panią Michaliną całe popołudnia. Zawsze miałyśmy nowe pomysły na dietę i nowe spostrzeżenia. Taki dietetyk to SKARB. Z pewnością dalej będziemy współpracować. To już uzależnienie.

Metamorfoza JOANNY Z TORUNIA MLL_Metamorfoza 800x800 copy

Cieszymy się, że współpraca Pani Joanny i dietetyk Michaliny Lange-Łącznej była tak owocna! Życzymy dalszych sukcesów w drodze do wymarzonej sylwetki i zdrowia!

Dietetyk_Michalina Lange

Michalina Lange-Łączna
dietetyk