Dietetyk

mgr Urszula Szeptuch

Dietetyk

mgr Urszula Szeptuch

Jestem absolwentką studiów I i II stopnia na kierunku dietetyka. Obecnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W czasie studiów odbyłam wiele praktyk w szpitalach, poradniach, dzięki którym zdobyłam doświadczenie w zakresie dietetyki klinicznej. Okres studiów w sposób obszerny pogłębił moją wiedzę w zakresie prawidłowych zasad żywienia osób zdrowych, a także tych z jednostkami chorobowymi. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach, dzięki czemu znam najnowsze doniesienia naukowe z zakresu dietetyki.

Do każdego pacjenta podchodzę w sposób indywidualny, z pełnym zaangażowaniem i empatią. W swoich planach żywieniowych pokazuję, że jadłospis może być smaczny, odżywczy i prosty. Dieta nie musi być restrykcyjna, a opierać się na zasadach zdrowego żywienia.

Moim celem jest także edukacja żywieniowa pacjentów, po to aby cieszyli się zdrowiem, dobrym samopoczucie. Wolny czas uwielbiam spędzać na długich spacerach wraz z przyjaciółmi. W kręgu moich zainteresowań jest literatura dotycząca dietetyki. Jestem pasjonatką gotowania a przygotowywanie zdrowszej wersji tradycyjnych potraw sprawia mi wiele radości.

Cennik wizyt pokaż

Przyjmuje w:

Krasnystaw, ul. Kościuszki 3 gab. nr 9
Sprawdź jak dojechać →

Specjalizacje:

Zapisz się na wizytę

Loading...