Dietetyk

mgr Dawid Wojciechowski

Dietetyk

mgr Dawid Wojciechowski

Ukończyłem studia podyplomowe na kierunku dietetyki klinicznej. W czasie studiów odbywałem również praktyki w szpitalu poszerzając praktyczną wiedzę z zakresu chorób dietozależnych i niedożywienia. Ponadto ukończyłem wiele kursów i szkoleń z zakresu dietetyki klinicznej szczególnie uwzględniając zagadnienia dietoterapi w przypadku chorób endokrynologicznych i autoimmunologicznych jak też męskich problemów żywieniowych oraz poprawy płodności u mężczyzn. Tak zdobyta obszerna wiedza pozwoliła mi na to, abym mógł robić w życiu to, co kocham – czyli pomagać ludziom.

W swojej pracy specjalizuję się przede wszystkim w dietoterapii przy problemach endokrynologicznych oraz autoimmunologicznych. Wiedząc jak ważny w dzisiejszych czasach jest również aspekt estetyczny naszego wyglądu z pasją pomagam moim Pacjentom w walce z otyłością i nadwagą. Wiem, jak ważne jest zdrowe odżywianie i jak bardzo wpływa ono na pracę całego organizmu dlatego do zagadnienia zdrowego żywienia podchodzę w sposób holistyczny.

Jako dietetyk na pierwszym miejscu stawiam dobro swoich Pacjentów, do każdego z nich podchodzę w sposób indywidualny. Staram się jak najlepiej poznać historię każdej osoby tak, aby móc zaproponować najlepszą formę leczenia. Jestem osobą bardzo życzliwą i empatyczną, a dodatkowo traktuję swoją pracę bardzo profesjonalnie. Cechuje mnie duża cierpliwość oraz dokładność a Pacjenci, którzy przychodzą do mojego gabinetu, nie muszą się martwić, że ich problemy zostaną zbagatelizowane.

Chciałbym pokazać Ci, jakie efekty daje zdrowe i racjonalne odżywianie w połączeniu z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia. Chciałbym, abyś zobaczył, że zbilansowana dieta nie musi być niedobra, pracochłonna i droga.

W swoim życiu stawiam przede wszystkim na rozwój, moim celem jest ciągłe pogłębianie zdobytej już wiedzy, dlatego często sięgam po literaturę z zakresu dietetyki i żywienia. Poza dietetyką uwielbiam również sport – jestem z nim związany od najmłodszych lat, dlatego wiem, jak dużą rolę odgrywa ruch na świeżym powietrzu.

Prywatnie gram w piłkę nożną, uwielbiam pływać, jeździć na rowerze oraz  oglądać filmy kryminalne.

 

Cennik wizyt pokaż

Przyjmuje w:

Tomaszów Lubelski, Przychodnia, ul. Petera 3, gab. 3
Sprawdź jak dojechać →

Specjalizacje:

  • choroby tarczycy
  • dieta odchudzająca/redukcyjna
  • dieta sportowa
  • dieta w chorobach układu krążenia
  • Hashimoto
  • Płodność
  • zaburzenia hormonalne

Zapisz się na wizytę

Loading...