Proponujemy cztery wersje zbilansowanej diety (1000, 1300, 1600, 2000 i 2500 kcal).
Każda z nich zawiera 5 pełnowartościowych posiłków. (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).Jeśli umiesz określić jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie oraz cel, których chcesz osiągnąć, możesz sam wybrać odpowiednią opcję kaloryczności.Jeśli nie wiesz, która dieta jest dla Ciebie, umów się na konsultację i dobór diety z dietetykiem. Możliwa jest konsultacja osobista lub online (poprzez wypełnienie formularza).Napisz do nas lub zadzwoń: catering-lublin@mojdietetyk.pl , 792 450 650


DIETA KCAL

DIETA 1300 kcal. Dieta 1300 kcal jest z reguły najlepszym wyborem dla kobiet z niedużą nadwagą chcących zredukować masę ciała w skuteczny sposób. 5 odpowiednio zbilansowanych posiłków, spożywanych regularnie, pozwoli na poprawienie metabolizmu i efektywną utratę kilogramów, w przyjemny i prosty sposób.


3
DIETA 1600 kcal. Sugerujemy ją osobom, które chcą schudnąć, ale nie zależy im na szybkim tempie oraz tym, które wygrały już walkę o wymarzoną sylwetkę, a chcą utrzymać efekty diety redukcyjnej 1000 kcal. Dieta jest również odpowiednia dla osób o prawidłowej masie ciała, prowadzących spokojny (bez dużej aktywności fizycznej) tryb życia.


Dieta 2000 kcal. Dieta dedykowana jest mężczyznom chcącym obniżyć masę ciała, ale uprawiającym aktywność fizyczną oraz osobom zadowolonym ze swej masy ciała, które pragną zdrowo się odżywiać. Dieta 2000 kcal pozwoli osiągać lepsze wyniki i umożliwia większą regenerację po treningu, poprawi samopoczucie, formę i sylwetkę.


dieta-2500-kcal
DIETA 2500 kcal. Stworzona przede wszystkim z myślą o mężczyznach o prawidłowej masie ciała, którzy chcą się zdrowo odżywiać i jednocześnie czerpać przyjemność z jedzenia. Dedykowana także mężczynom regularnie trenującym, których celem jest obniżenie masy ciała w optymalny sposób.

>> Sprawdź co nas wyróżnia

>> Przykładowe menu

>> Cennik diet i zamówienia