Praca dietetyk Łaskarzew

Gabinet Dietetyczny online we franczyzie w sieci Mój Dietetyk

Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych dołączeniem do społeczności na platformie “Mój Dietetyk”. Poszukujemy osób pełnych zaangażowania, aktywnie propagujących zdrowy tryb życia i gotowych do udzielenia wsparcia naszym podopiecznym w ich wysiłkach na rzecz poprawy zdrowia. Oferujemy elastyczne opcje pracy zdalnej, kompleksowe wsparcie oraz dostęp do zaawansowanych narzędzi. Jeśli żywienie stanowi centralny obszar Twojego zainteresowania, posiadasz specjalistyczną wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania i pragniesz aktywnie wspierać innych w poprawie ich zdrowia, serdecznie zapraszamy do dołączenia do społeczności na platformie “Mój Dietetyk”. Razem uczestniczymy w pozytywnych przemianach w życiu naszych podopiecznych.

Franczyza

franczyza
Krok 1

Wybór systemu pracy

Chcesz prowadzić swój gabinet dietetyczny online czy stacjonarnie? Jest to podstawowe pytanie, na które powinieneś sobie odpowiedzieć. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie dokonać oceny.

krok 2

Zweryfikuj zasoby finansowe

Czy posiadasz wkład własny, aby zainwestować w swój gabinet dietetyczny online, czy będziesz potrzebował dofinansowania na ten cel? Uruchomienie gabinetu dietetycznego online jest już możliwe przy inwestycji rzędu 4000 zł. Jeśli potrzebujesz wsparcia z dofinansowania, pomożemy Tobie przebrnąć przez uciążliwe procedury, jeśli masz wkład własny… Świetnie! Skróci to czas oczekiwania na Twój wymarzony gabinet. W obu przypadkach, gwarantujemy stałe koszty podczas trwania współpracy franczyzowej. Nic Ciebie nie zaskoczy, chyba że pozytywnie.

Nie udało się Tobie otrzymać dofinansowania?
Zostań z nami na stażu lub podejmij pracę – > SPRAWDŹ

Krok 3

Biznesplan – zrób to z naszą
pomocą!

Czy masz opracowany szczegółowy, biznesowy plan działania? To niezbędne działanie, niezależnie czy ubiegasz się o dofinansowanie czy posiadasz już potrzebne fundusze. Zaczynasz od podstaw czyli: badania konkurencji, określenia budżetu, stworzenia analizy SWOT. Nie martw się! Pomożemy przebrnąć przez te kwestie. A po nawiązaniu współpracy wspólnie określamy plany strategiczne dla Twojego gabinetu. Zapraszamy Ciebie również do budowania strategii całej firmy. Chcemy abyś miał realny wpływ na jej rozwój!

Krok 4

Sprawdź koszty franczyzy

Czy akceptujesz koszty, które będziesz musiał ponieść na starcie? Stawiamy na transparentność. Poniżej przedstawiamy koszty, które będą Cię obowiązywały w momencie, kiedy zdecydujesz się na współpracę z nami. Możesz mieć pewność, że nie zaskoczymy Ciebie dodatkowymi opłatami!

  • Jednorazową wstępną opłatę licencyjną – 3000 zł
  • Comiesięczna stała opłata – 550 zł
  • Comiesięczna zmienna opłatę w wysokości 10% miesięcznych przychodów
Krok 5

Zaprojektuj swoją ścieżkę kariery

Czy jesteś przygotowany na stałe poszerzanie swojej wiedzy i szlifowanie umiejętności? Już na etapie wdrożenia dowiesz się od Nas, jak ważne jest, aby w jednej osobie połączyć dietetyka, przedsiębiorcę i marketingowca. Pozwoli to Tobie na późniejszych etapach pracy sprawnie zarządzać gabinetem, nawiązywać efektywne współprace oraz prowadzić szkolenia edukacyjne. Z nami rozwiniesz umiejętności merytoryczne oraz biznesowe!

Krok 6

Gratulacje! Jesteś gotowy
do podpisania z nami umowy
przedwstępnej

Czas na pierwsze formalności.. Mając świadomość powyższych aspektów, jesteś gotowy na podpisanie umowy przedwstępnej, która jest dla Nas znakiem, że jesteś poważnie zainteresowany współpracą i możemy podejmować pierwsze wspólne działania. Na tym etapie, przekazujemy Tobie wskazówki związane z otwarciem działalności oraz informacje dotyczące wstępnego przygotowania się do startu!

Krok 7

Szkolenie – pozyskaj KNOW HOW.
Zajmiemy się całym marketingiem

Gotowy na ogromną dawkę wiedzy bez wychodzenia z domu? Podczas szkolenia online otrzymujesz dostęp do kompleksowo opracowanego podręcznika procedur, zawierającego know how pracy w poradni Mój Dietetyk. A w nim m.in: sposoby pozyskiwania klientów, standardy obsługi, wzory diet, wskazówki na temat zarządzania gabinetem…. Ponadto szkolenie przygotuje Cię na podjęcie pierwszych działań marketingowych w Twoim regionie. Otrzymasz niezbędne narzędzia, wsparcie i materiały, które z sukcesem pozwolą postawić Tobie ten pierwszy krok!

franczyza
Krok 8

Jesteś gotowy do pracy z Klientem! Umowa ostateczna

Czas na ostatni krok, będący jednocześnie początkiem świetnej przygody – podpisanie umowy ostatecznej. Jesteś przygotowany na współpracę online z pierwszymi klientami! Pamiętaj, że przez cały okres trwania umowy otrzymujesz od nas wsparcie merytoryczne – nowe jadłospisy wzorcowe i konsultacje mentorów oraz wsparcie biznesowe -opieka specjalisty ds. marketingu oraz informacje odnośnie zmian prawnych w branży.

×