Franczyza – otwórz swój własny gabinet

Franczyzna

Prosty sposób na własny biznes z poradnią Mój Dietetyk

Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem swojej własnej poradni wypełnij ankietę lub skontaktuj się bezpośrednio pod nr tel. +48 534 770 130
Pierwsza poradnia dietetyczna Mój Dietetyk powstała w Gdyni w 2008 roku. Pomysł narodził się z pasji do zdrowego stylu życia Marty Marzec – właścicielki poradni.
Nasz zespół stanowią specjaliści z zakresu odchudzania i zdrowego odżywiania, a także marketingu. Mamy ponad 25 placówek w całej Polsce, obecnie współpracuje z nami 10 franczyzobiorców.
Własny gabinet dietetyczny we współpracy franczyzowej, to gwarancja pracy w doświadczonym zespole, w prężnie rozwijającej się sieci poradni Mój Dietetyk.
Monika Frank – Manager ds Franczyzy
Współpracę franczyzową z Moim Dietetykiem rozpoczęłam w 2011 roku, otwierając swój gabinet w Poznaniu. Decyzję podjęłam po licznych, nieudanych próbach znalezienia pracy w zawodzie dietetyka. Nie miałam wcześniej doświadczenia w pracy z klientem. Ze wsparciem ze strony Mojego Dietetyka, stawiałam pierwsze kroki jako dietetyk, marketingowiec i przedsiębiorca. Rozwój gabinetu następował w szybkim tempie, obecnie prowadzę dwa gabinety i sama zatrudniam dietetyków.
Mój Dietetyk dał mi możliwość rozwoju, również zawodowego, czas na dokształcanie się i poszerzanie wiedzy. Jestem specjalistą w zakresie nadwrażliwości pokarmowych, diet elimnacyjno-rotacyjnych i jednocześnie pełnię funkcję Managera ds. Franczyzy, pomagając nowym partnerom w założeniu własnego gabinetu pod marką Mój Dietetyk. Wspieram nowych dietetyków w ich pierwszych krokach w branży. Franczyzobiorcy naszych poradni mogą liczyć na pomoc zarówno merytoryczną, jak również marketingową. Są samodzielni w swoich działaniach, ale nie pozostawieni sami sobie.

Misją firmy Mój Dietetyk jest nauka zdrowego odżywiania. Jeśli jest to zgodne również z Twoimi przekonaniami – dołącz do naszego zespołu!
>> WYPEŁNIJ ANKIETĘKogo szukamy?

 • Osoba pracująca w poradni powinna posiadać wykształcenie kierunkowe z zakresu dietetyki, doświadczenie w pracy jest mile widziane.
 • Franczyzobiorca powinien być osobą przedsiębiorczą, zorientowaną na sukces, zdecydowaną na dokonanie inwestycji i prowadzenie własnego gabinetu. Konieczne jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej.
 • Konieczne jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej.
 • Posiadanie albo wynajęcie lokalu z poczekalnią o minimalnej powierzchni 20 m2 bez konieczności posiadania witryny, może być na przykład wynajęty gabinet w przychodni.
 • Od franczyzobiorcy wymagamy pełnego stosowania naszych standardów oraz przestrzegania procedur ujętych w materiałach operacyjnych naszej firmy (między innymi zakazu sprzedaży suplementów). Pozostajemy otwarci na nowe propozycje i sugestie zmian.
 • Potrzebna jest biegła znajomość obsługi komputera przynajmniej z zakresu poczty internetowej i aplikacji biurowych.
 • Bardzo istotne jest dla nas dobre porozumienie pomiędzy nami i naszymi partnerami. Naszych przyszłych partnerów zapraszamy na spotkanie w Toruniu, Trójmieście lub Warszawie w celu osobistego poznania się.


BEZPŁATNY poradnik:

(Kliknij powyżej aby pobrać)


Nasze wsparcie:

WSPARCIE MERYTORYCZNE

 • zapewniany wyłączność geograficzną na określoną strefę,
 • stawiamy na długotrwałą współpracę polegającą na pomocy w stworzeniu profesjonalnej poradni dietetycznej,
 • gwarantujemy dwu lub trzydniowe szkolenie wstępne w naszych poradniach w Trójmieście z zakresu prowadzenia konsultacji dietetycznych i układania jadłospisów,
 • dajemy uczestnictwo naszego specjalisty w pierwszych spotkaniach w nowo otwartym gabinecie,
 • poddajemy dokładnej kontroli pierwsze diety do czasu aż franczyzobiorca nie posiądzie umiejętności układania ich samemu, zazwyczaj proces uczenia trwa od 2 do 4 tygodni,
 • przekazujemy naszą wiedzę i opracowane zestawy diet,
 • gwarantujemy zestaw formularzy używanych podczas pracy poradni (formularz do prowadzenia karty klienta, przeprowadzenia wywiadu zdrowotnego i żywieniowego, formularze do wizyt kontrolnych, karteczki informacyjne dla klientów i inne),
 • dajemy Ci stałe wsparcie i doradztwo dietetyków, lekarza, psychologa oraz trenera z naszych poradni,
 • organizujemy niedrogie coroczne kierunkowe warsztaty przeznaczone specjalnie dla dietetyków prowadzących poradnictwo dietetyczne.

MARKETING I PROMOCJA

 • użyczamy znak towarowy rozpoznawalnej marki ze świetną renomą,
 • prowadzimy pełne doradztwo marketingowe,
 • prowadzimy działania marketingu internetowego (SEM+SEO) -wizytówki w wielu serwisach internetowych związanych ze zdrowiem i urodą, katalogach branżowych, serwisach społecznościowych,
 • pomagamy przy projektowaniu oraz wykonaniu materiałów promocyjnych (wizytówki, ulotki, plakaty, banery),
 • wysyłamy promocyjne, okazyjne newslettery do ogólnopolskiej bazy klientów,
 • drukujemy materiały promocyjne do wspólnych akcji
 • gwarantujemy odpowiednią prezentację na naszej stronie internetowej, oraz indywidualną podstronę dla każdej placówki, stałe aktualizacje serwisu internetowego poradni.

WSPARCIE ORGANIZACYJNE

 • gwarantujemy doradztwo prawne i gospodarcze z zakresu prowadzenia własnego gabinetu dietetycznego (jakie przedmioty działalności zgłosić, jaką formę księgowości i opodatkowania wybrać, jak ewidencjonować przychody itp),
 • dajemy pomoc informatyczną (dobór komputera i odpowiednich aplikacji, zdalna pomoc przy problemach z aplikacjami, systemem operacyjnym lub sprzętem itp),
 • zakładamy konta email na naszej domenie, kalendarz on-line, przekazujemy pliki do prowadzenia ewidencji klientów i płatności,
 • służymy doradztwem i pomocą przy urządzeniu poradni.

Czy obserwujesz nasz profil na Facebooku Mój Dietetyk Franczyza? Jeśli nie to sprawdź koniecznie! 🙂


Co o swojej pracy mówią inni franczyzobiorcy?

Ewa Czerniak – franczyzobiorca ze Słupska

Swój gabinet prowadzi od 2011, w roku 2014 otworzyła gabinet w kolejnej lokalizacji – Lębork i zatrudniła pracownika. Ewa jest nie tylko pracodawcą i przedsiębiorcą, cały czas cieszy się z indywidualnych konsultacji z klientami.

Ewa Czarniak, dietetyk ewa czerniak

Ewa o swoich doświadczeniach:


Ze względu na dużą ilość pacjentów, a także czasu jaki spędzam w gabinecie okazało się niezbędnym zatrudnienie kolejnego dietetyka, tak aby jadłospisy były ułożone jak najbardziej indywidualnie i zaspokajały w 100% potrzeby pacjentów. W planach mam także zatrudnienie recepcjonistki do dodatkowej obsługi dzwoniących i przychodzących do poradni pacjentów. Źródłem mojej satysfakcji jest efekt pacjenta podczas stosowania diety jaką dla niego przygotowałam, relacje z pacjentem oraz trwały efekt naszej współpracy (w przypadku osób odchudzających się).Dlaczego jeszcze warto z nami współpracować?

 • Franczyza to przede wszystkim „Efekt Skali” – dużo niższe koszta dla sieci poradni w porównaniu z kosztami pojedynczego gabinetu. Samodzielne uruchomienie pojedynczego gabinetu jest droższe niż przyłączenie się do sieci poradni Mój Dietetyk. Uruchomienie poradni jest już możliwe przy inwestycji rzędu 8000 zł brutto.
 • Odchudzamy bez suplementów. Tego samego oczekujemy od naszych partnerów. Jesteś przeciwnikiem stosowania suplementów odchudzających, nie wierzysz w diety cud? Dobrze trafiłeś. Oferta współpracy z poradnią dietetyczną Mój Dietetyk na warunkach franczyzy jest właśnie dla Ciebie.
 • Zapewniamy kompleksowe wsparcie marketingowe, zarówno w działaniach ogólnopolskich, jak również na rynku lokalnym. Nasi specjaliści od marketingu opracowują materiały reklamowe. Mamy już 7000 fanów na Facebooku, możesz nas śledzić na Instagramie.

NA START: czekamy na osoby z kierunkowym wykształceniem wyższym, ale nie musisz mieć doświadczenia w pracy z klientem – poinstruujemy Cię! Kompleksowy system szkoleń z zakresu merytorycznej pracy z klientem, coachingu dietetycznego, jak również marketingu na rynku lokalnym oraz pomoc w prowadzeniu własnej działalności – pozwolą Tobie na swobodne rozpoczęcie pracy pod marką Mój Dietetyk.
KOSZTY URUCHOMIENIA PORADNI: uruchomienie poradni jest już możliwe przy inwestycji rzędu 8000 zł brutto.Szukamy franczyzobiorców głównie do niżej wymienionych miast, ale rozważymy również propozycje innych miejscowości.Lista miejscowości, w których planujemy otwierać nasze poradnie:

Jeśli interesuje Cię nasza oferta lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z Nami!
Właściciel Poradni Marta MarzecTel: +48 600 154 016


Mail: franczyza@mojdietetyk.pl


lub wypełnij naszą ANKIETĘ – oddzwonimy!