Diety online

dietetyk online

Dieta Online jest dla Ciebie jeśli:

–    jesteś zapracowany, masz na głowie wiele obowiązków

–    szkoda Ci czasu na dojazdy do poradni lub

–    nie masz poradni Mój Dietetyk w swoim mieście

–    nie czujesz się komfortowo podczas indywidualnych spotkań

–    chcesz spróbować czegoś nowego

 

Dzięki diecie on-line będziesz miał stały kontakt z dietetykiem, który pomoże Ci zrealizować Twoje cele.

Poznaj korzyści Diety Online i podejmij wyzwanie!

Wygoda –  siedzisz wygodnie przez monitorem swojego komputera, nigdzie się nie spieszysz, nie stoisz w korkach, nie czekasz w kolejce. Jesteś w swoim domu, w czasie który Tobie najlepiej odpowiada, ubrana/-y w wygodny strój. Wygodniej już się nie da! 😉

Oszczędność czasu – jesteś zapracowana/-y, masz dużo obowiązków, a może nie masz z kim zostawić dziecka? Dieta online jest idealna dla Ciebie!

Dieta maksymalnie dopasowana do Ciebie – nie dostajesz od nas „gotowca”, dietetyk przeprowadza z Tobą szczegółowy wywiad, analizując Twoje dotychczasowe żywienie, preferencje oraz Twój tryb życia (wywiady w formie wygodnych formularzy online, które wypełniasz w dogodnym dla Ciebie czasie). Poznając Ciebie, Twoje preferencje żywieniowe, aktywność zawodową i fizyczna
jesteśmy w stanie dopasować skuteczną i smaczną dietę maksymalnie do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Pełnowartościowe, ciekawe menu dostosowane do Twoich potrzeb – tak,
otrzymasz indywidualnie dopasowaną dietę. Jadłospisy będą ułożone tak, aby uzyskać zamierzone wspólnie z dietetykiem cele, a potrawy będą dobrane tak, by Ci smakowały. Weźmiemy pod uwagę to, co lubisz jeść. I co ważne – staramy się układać menu tak, by nie marnować żywności. Dzięki temu jesz zdrowo, smacznie,a  do tego oszczędzasz.

Stały kontakt z dietetykiem w trakcie i po kuracji – to chyba najważniejszy punkt z listy korzyści naszej Diety Online. Dlaczego? Jest wiele ofert diety online, znajdziesz je bez trudu w internecie – za „pakiety” płacisz raz, jednorazowo lub w formie abonamentu miesięcznego, dostajesz przepisy, ale na tym często koniec. A przecież nie od dziś wiadomo – podczas kuracji każdy ma gorsze dni, pojawiają się pytania, wątpliwości – od tego jesteśmy my! Podczas trwania kuracji oraz po jej zakończeniu masz możliwość kontaktu mailowego bądź telefonicznego z wykwalifikowanym dietetykiem. Nie zostajesz z dietą sam – wspólnie dbamy o realizację Twoich celów!

Jak to wygląda?

Otrzymasz od nas łatwy do wypełnienia formularz, dzięki któremu dieta ułożona przez nas będzie indywidualnie dostosowana do Twoich potrzeb – ustalimy m.in.: rozkład posiłków dopasowany do planu Twojego dnia, ulubione produkty i potrawy oraz produkty, których nie lubisz. Po otrzymaniu od Ciebie przelewu do tygodnia czasu otrzymasz pierwszą dwutygodniową dietę oraz materiały, które pomogą Ci się do niej stosować.

Po 10 dniach diety zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza kontroli, dzięki któremu kolejny dwutygodniowy jadłospis będzie jeszcze bardziej dostosowany do Twoich potrzeb. Na zakończenie kuracji mamy dla Ciebie przygotowane materiały, które pomogą Ci utrzymać osiągniętą wagę.

Dieta ułożona dla Ciebie będzie pełnowartościowa, różnorodna oraz zdrowa. W trakcie jej stosowania tempo odchudzania wyniesie od 0,5 do 1 kilogram tygodniowo (jest to maksymalne zdrowe tempo). W trakcie kuracji oraz również po niej możliwy jest stały kontakt z dietetykiem drogą mailową.

Cena kuracji miesięcznej: 300 zł

Dodatkowo jeśli zdecydujesz się na przynajmniej 2 miesięczną kurację,
otrzymasz 5% rabatu.

Osoby zainteresowane dietą on-line zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: krakow@mojdietetyk.pl lub telefonicznego: 696 716 055

 

 

Opinia klientki na temat diety internetowej

Współpracę i kontakt z dietetykiem oceniam bardzo pozytywnie. Uczestniczę w kuracji internetowej, odpowiedzi na moje dodatkowe pytania są wyczerpujące, szybko przesyłane i w miłej formie. Jestem zaskoczona obfitością posiłków przy jednoczesnym zachowaniu smakowitości posiłków. Dopasowane są do tego, co lubię i przepisy są lepsze od tych, które stosowałam sama. Czuję się nasycona, a zarazem lżejsza. – J. M.