Metamorfoza Pani Ani z Torunia

Masa ciała: -10,1 kg

Tkanka tłuszczowa: -6,9%

Obwód w talii: -13 cmMałgorzata Panek Dietetyk: Historię szczęśliwej przemiany Ani zapewne już znacie, mieliście okazję obserwować jej drogę do sukcesu podczas programu Ogólnopolskich Metamorfoz przeprowadzonej latem w Poradni Mój Dietetyk. Widzieliście jak wyglądały jej posiłki, w jaki sposób rozplanowała swoją aktywność fizyczną, podzieliła się z Wami również refleksjami jak wakacyjnie radzić sobie ze zdrową dietą i pokazała, że cel można osiągnąć nawet wtedy, kiedy jest się poza domem. Ania jest jedną z finalistek programu Ogólnopolskich Metamorfoz, jeśli jeszcze nie znacie jej historii zachęcam do prześledzenia postów na fb Mój Dietetyk Toruń z okresu letniego. Historię z odchudzaniem zaczęłyśmy od wagi= 81,5 kg, %TK= 39,8 %, talii= 97 cm, w efekcie uzyskując wagę= 71,4 kg (-10,1 kg), %TK= 32,9 % (-6,9%), talię= 84 cm (-13 cm). Trzymamy kciuki za okres stabilazcji, nad którym właśnie parcujemy razem z Panią Anią 🙂A co mówi Ania?

MD: Dlaczego zgłosiła się Pani/Pan do naszej Poradni?

Ania: Po schudnięciu pierwszych paru kilogramów na własną rękę waga stanęła. Potrzebowałam ustalenia zbilansowanej diety dostosowanej do moich potrzeb i mojego trybu życia.

MD: Jak podobała się Pani/Panu kuracja, patrząc z perspektywy czasu… Było warto?

Ania: Pewnie, ze było warto. Z perspektywy czasu uważam, ze to wcale nie jest takie trudne.

MD: Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?

Ania: Stałam się pewniejsza siebie i mam takie poczucie, ze nie ma dla mnie teraz rzeczy niemożliwych.

MD: Jak wyglądała pomoc ze strony dietetyka?

Ania: Moja pani dietetyk Małgorzata Panek bardzo mnie wspierała, pytała się czy wszystko mi odpowiada, czy czegoś nie lubię, czy najadam się, czy może chciałabym coś zmienić. Latem miałam ochotę na loda to pojawił się w diecie. Radziła co kupować, gdzie są przystępne ceny. Zorganizowała trenera i razem mnie motywowali na tak zwanej naszej”grupie wsparcia” ;-). Bardzo życzliwe i pomocne osoby. Miałam poczucie, ze dla nich to tez jest ważne, żeby te kilogramy zgubić. Bardzo się angażowali.

MD: Co powiedziałaby Pani/Pan osobom które ciągle wahają się i nie mogą podjąć decyzji o rozpoczęciu kuracji?

Ania: Trzeba się wziąć w garść, przestać się nad sobą użalać i zacząć działać

Dietetyk Małgorzata Panek

Małgorzata Panek
Dietetyk

Fot.: Łukasz Pietrzak


Make-Up: Seductive eye


Hair: Olilu