Metamorfoza Pana Michała z Piastowa!

Pan Michał większość czasu spędza za kierownicą. Przed rozpoczęciem kuracji nie dbał o swoje posiłki będą w trasie – zazwyczaj sięgał po dania gotowe, pił również bardzo dużo słodkich napojów typu „cola”, by dodać sobie energii i nie zasnąć podczas jazdy. Początkowo nie wierzył, że uda mu się zrzucić zbędne kilogramy, jednak cel był jeden – waga poniżej 100kg do końca roku (współpracę zaczęliśmy we wrześniu).Wyniki Pana Michała:


Masa ciała: – 22,4 kg

Tkanka tłuszczowa: – 21,1

Tłuszcz trzewny: – 7Jak metamorfozę Pana Michała wspomina nasza dietetyk Patrycja Pawlikowska?Pierwsza konsultacja kontrolna i … pierwsze sukcesy! Odstawienie słodkich napojów, słonych przekąsek, częste wizyty na siłowni, a także zaczynanie dnia od śniadania spowodowały, że masa ciała zaczęła spadać, a Pan Michał zaczął wierzyć, że jedząc więcej niż dotychczas może gubić kilogramy i czuć się lepiej! Pan Michał nie potrzebował już coli by poprawić czujność podczas trasy. Posiłki, które przygotowywała mu żona wystarczały w zupełności:). Dzięki determinacji i ogromnemu wsparciu ze strony żony, Pan Michał osiągnął cel i przed świętami Bożego Narodzenia waga wskazywała 97 kg. Pan Michał czuł się znacznie lepiej, poprawił swoją wydolność i tolerancję wysiłku fizycznego, poprawiły się znacznie parametry składu ciała!
Metamorfoza pana Michała z Piastowa Patrycja pawlikowskaOgromne gratulacje dla Pana Michała i dietetyk Patrycji Pawlikowskiej za wspaniałą współpracę i oszałamiające efekty!


Dietetyk_Patrycja Pawlikowska

Patrycja Pawlikowska
dietetyk

Ty również znajdź swój:

Szczęśliwy Sposób Odżywiania