Metamorfoza Olek – Poznań

Dane personalne: Olek miłośnik sportów walki


Wiek: 26


Miasto: Poznań


Stan cywilny: kawaler


Wzrost i budowa ciała: wysoki (175cm), 86.3 kg, barczysty, nadwaga, BMI -28,8


Znaki szczególne: blizna na lewym kolanie.


Wykształcenie: wyższe; inżynier


Zainteresowania: Brazyljskie Jiu-Jitsu, Kick-boxing, muzyka: Rock, rap, alternative film: Tarantino, De Palma i Nolan, trunek: Cuba libre.


Cel: 75 kg – waga lekka 72 (zawody) + wykształcenie poprawnych nawyków żywieniowych


Deadline: 5 miesięcy


Rodzaj kuracji: dieta odchudzająca, dla sportowca


Efekt końcowy: barczysty, sylwetka sportowa, BMI – 23,5

Olek: Odkryłem nowe smaki, przekonałem się do kuchni wegańskiej i wegetariańskiej, wybieram knajpy, które oferują zdrowe dania – obalam mit, że na diecie nie można jeść „poza domem”, na spotkaniach ze znajomymi robiłem furorę przygotowanymi przeze mnie daniami, koledzy z pracy zaglądają do moich pudełek z posiłkami zabranymi z domu.


Po wyprowadzeniu z diety cały czas trzymam się określonych godzin posiłków, wybieram produkty żywieniowe rozsądnie, zgodnie z wyuczonymi zasadami.
Notka od dietetyka – Monika Frank: Olek bardzo poważnie podszedł do zmian w sposobie żywienia, skrupulatnie przestrzegał zarówno przygotowanego menu, jak również realizował plan treningów. Do diety podchodził z dużym zaangażowaniem. Pozytywnie zaskoczył mnie otwartością na nowe dania i potrawy.


Metamorfoza Olek etap 2 – Poznań

Zobacz nowa odsłonę Olka: obecnie przebywa na diecie wegetariańskiej, tkanka tłuszczowa w całym procesie kuracji spadek o 11%. Nowe Dania w codziennym menu. Hummus i wegańskie pasztety, potrawka z kurczaka zamieniona na dhal z ciecierzycy, nowe sporty – kalistenika, start w zawodach Spartan Race (z bdb. wynikiem) i powłóczyste spojrzenia ze strony młodych kobiet!

Olek: w pierwszym etapie diety, kiedy pracowałem nad masa mięśniowa wydało mi się, kurczak musi być podstaw codziennego menu. Teraz korzystam z produktów nabiałowych nasion strączkowych i wyniki możesz zobaczyć poniże na zdjęciach poniżej. Na swojej nowej diecie nie mam problemu nawet na wyjazdach wakacyjnych czy w delegacjach, szeroki wybór menu wegańskiego ratuje mnie, kiedy nie mogę samodzielnie przygotować posiłków.

Notka od dietetyka – Monika Frank: Olek dowiódł, za dieta bez mięsna może być smaczna i efektywna, dla osiągnięcia zamierzonych efektów sportowych:)

olek-1

14642686_1209314559136265_292382652_n

14686616_1209314545802933_1023893672_n

olek-2