Katarzyna – Olsztyn, akcja: Letnia olsztyńska rewolucja

Wiek: 31 lat


Wzrost: 170 cm
Przed akcją:
Nazywam się Kasia i odkąd pamiętam miałam problemy z nadwagą. Mam wyraźną tendencję do tycia i zwykłe próby diety pod tytułem “jem mniej i unikam słodyczy” niestety nie dawały większych rezultatów. Jedyne, co w ten sposób osiągałam, to to, że ewentualnie nie tyłam bardziej. Byłam tym już bardzo zmęczona i chciałam w końcu zrobić coś, co przyniesie wymierny efekt.
Podczas tych dwóch miesięcy współpracy z Państwem chciałabym, po pierwsze dowiedzieć się jakie błędy żywieniowe popełniam i, co za tym idzie, co powinnam zmienić, jaka dieta byłaby dla mnie najodpowiedniejsza.


Dzięki pracy z profesjonalistami, chciałabym również wzmocnić moją motywację do polepszenia mojego zdrowia, regularnego ćwiczenia i świadomego odżywiania.
Wyniki PRZED i PO Metamorfozie
Waga przed: 93,4 kg


Waga po: 86 kg
Tkanka tł. przed: 41,2%


Tkanka tł. po: 36,5%
Talia przed: 101cm


Talia po: 90cm
BMI przed: 32,3


BMI po: 30,1
Ocena efektów 2 miesięcznej kuracji przez Panią Kasię:
Gdy dowiedziałam się o akcji “Letnia olsztyńska rewolucja!” od razu pomyślałam: To coś dla mnie! Miałam już serdecznie dość swojej nadwagi oraz własnej bezsilności w walce z nią. Teraz, po dwóch miesiącach, stwierdzam z radością, że wzięcie udziału w tej akcji było bardzo mądrym posunięciem 🙂


Współpraca z panią Natalią Bobowik z poradni Mój Dietetyk w Olsztynie od samego początku była bardzo profesjonalna i niezwykle przyjemna. Chciałam pani Natalii ogromnie podziękować za jej zaangażowanie i motywację, dzięki którym ja sama czułam się zmobilizowana do walki ze swoją nadwagą. I to walki skutecznej! 🙂


Jadłospisy, które pani Natalia układała specjalnie pod moje potrzeby, były zaskakująco proste do wykonania i bardzo smaczne. To oraz ćwiczenia na siłowni Athletic Fitness Club Olsztyn pod okiem sympatycznych panów trenerów, pozwoliło mi zrzucić ponad 7 kilogramów! A to dopiero początek! 😀 Dzięki tej akcji w końcu nabrałam motywacji, nie tylko żeby schudnąć, ale również by zmienić swój styl życia i sposób żywienia na zdrowszy!


Kasia