Co to są konsultacje z elementami coachingu? Dlaczego nie pracując na jadłospisie równie skutecznie gubisz zbędne kilogramy? W czym tkwi sukces i czy ten Szczęśliwy Sposób Odżywiania jest dla mnie? Poznaj nasze konsultacje żywieniowo-motywacyjne!Konsultacje żywieniowo-motywacyjne pozwalają na szybsze i skuteczne osiąganie długofalowych zmian bez diety. Chudniesz i utrzymujesz zmniejszoną masę ciała bez stosowania się do jadłospisu. Rozwijasz się wykorzystując własny potencjał. Osiągasz swoje cele, dzięki temu kim jesteś i jakie są Twoje mocne strony.


Wspiera Cię w tym Twój dietetyk. Masz w nim oparcie przez cały okres swojej przemiany. Ustalasz z nim kierunki i przestrzeń zmiany. To Twoja nowa droga. Unikalny sposób odżywiania. Taki jaki lubisz: wygodny i smaczny. Poświęcasz na niego tyle czasu ile chcesz. Ty decydujesz.


My dajemy Ci wiedzę. Ty stosujesz ją w praktyce. Ustalasz plan, a dietetyk pomaga zoptymalizować Twoje działania. Siłę i motywację czerpiesz z własnych sukcesów. Nie potrzebujesz kija i marchewki. Nikt nie musi klepać Cię po ramieniu. Świętujesz sukcesy w inny sposób.

Czy konsultacje żywieniowo-motywacyjne są dla mnie?

Czujesz, że Twoje dotychczasowe działania nie przyniosły satysfakcjonujących efektów? Masz słomiany zapał i nie potrafisz zmotywować się do stosowania diety? Zamiast schematów cenisz kulinarną wolność? Chcesz dokonywać świadomych i najlepszych wyborów żywieniowych?


Jeśli odpowiedziałaś na te pytania twierdząco, to konsultacje żywieniowo-motywacyjne są dla Ciebie! Będziesz gotować kiedy masz czas, jeść to co lubisz, gubić zbędne kilogramy i utrzymywać finalną masę ciała!

Co zyskam i co mnie czeka?

  • Spadek masy ciała i jej stabilizacje.
  • Rozwój własnej osoby.
  • Wolność w odżywianiu.
  • Trwała nauka nawyków żywieniowych.
  • Umiejętność dokonywania świadomych wyborów.Konsultacje żywieniowo-motywacyjne składają się z czterech kroków:


Krok 1: Uświadamianie sobie, że nie jest tak dobrze, jak może być. To faza zastanawiania się i analizowania, co konkretnie ma się zmienić.

Krok 2: Decyzja i tworzenie planu. Ustalanie głównego celu i opracowanie planu, który będzie pasował do Ciebie jak Twoje ulubione i najwygodniejsze ubranie!

Krok 3: Działanie. Wdrożenie, realizowanie ustalonego planu i mierzenie wyników.

Krok 4: Radość z sukcesu! Jesteś dumna z siebie i świętujesz zrealizowanie swojego planu!


Zadzwoń do dietetyka poradni Mój Dietetyk
[poradnia_telefon_online]

Historia Klienta

Na koniec chcemy byś poznała osobę, która zdecydowała się przejść na nowy sposób żywienia.


Pani Anna była już kiedyś u dietetyka. Schudła 7 kilogramów! Osiągnęła taki efekt, jaki chciała. Postanowiła, że od tego momentu samodzielnie będzie utrwalała swój sukces.


Po trzech latach pojawiła się ponownie chcąc powtórzyć wcześniejszy efekt. Pani Ania ceni sobie wolność. Nie je też mięsa. W pewnym momencie współpraca na indywidualnym jadłospisie była dla Pani Ani niewystarczająca.


Pani Ania przeszła na formę współpracy opartej o konsultacje żywieniowo-motywacyjne. Okazało się, że to jest to, czego Pani Ania najbardziej potrzebowała. Teraz Pani Ania sama zaczęła tworzyć swój jadłospis w oparciu o zasady, które są dla niej dobre. O zasady, które nie ograniczają jej wolności.


Pani Ania umie już planować zakupy i codzienne menu. Nawet wyjazdowe i świąteczne. Je to co lubi i słucha swojego organizmu. Teraz Pani Ania jest w pełni radosną osobą, bo sama wypracowała swój sposób odżywiania i obniżyła swoją masę ciała.


Pani Ania świetnie się odnajduje w nowym sposobie żywienia i jak sama mówi:


„Nigdy więcej diety! :)”


Ty również możesz znaleźć swój Szczęśliwy Sposób Odżywiania!

Zadzwoń do dietetyka poradni Mój Dietetyk
[poradnia_telefon_online]