Opinie klientów na temat diety

Więcej opinii klientów na temat naszych usług:

Dobry kontakt , fachowa pomoc i wspaniały efekt. Kontakt z dietetykiem polecam wszystkim zainteresowanym zdrowym odżywianiem bez konieczności stosowania głodówek.Dzięki poradom dietetyka dowiedziałam się jakie popełniałam błędy w żywieniu siebie i rodziny. Mając 56 lat schudłam 10kg i świetnie się z tym czuję.Dzięki!!! B.K.

Bardzo dobra opieka dietetyka,podany jadłospis bardzo smaczny, wszystko w bardzo przystępny sposówb wytłumaczone. Chudnie sie w odpowiednim tempie co ma bardzo duży wpływ na wygląd całej sylwetki. Polecam każdemu kto ma kłopoty z wagą wizytę w gabinecie „Mój dietetyk ” I.S.

Dieta bardzo smaczna, różnorodna, dopasowana do potrzeb i upodobań osoby ją stosującej. Potrawy łatwe w przygotowaniu. Bardzo podobał mi sie pomysł robienia listy zakupów na każdy dzień. W ciągu 2 miesięcy zgubiłam 8 kg z czego jest mega zadowolona. Dietę stosuję nadal ponieważ dania są łatwe w przygotowaniu i bardzo smaczne, co pozwoliło mi zrzucić kolejne 2 kg. Jeszcze jedną jasną stroną tej diety jest poprawa stanu skóry. Zawsze miałam problem z cerą, wypryskami itp. i myslałam, że to kwestia kremu, ale po zmianie sposobu żywienia okazało się, że problem tkwił w zbyt tłustych, ostrych i mało bogatych w witaminy potrawach. Z czytym sumieniem mogę polecić tę poradnię każdemu kto chce zdrowo i rozsądnie się odchucić. K.B.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z poradnią. Dieta okazała się bardzo smaczna,nie miała nic wspólnego z głodzeniem się i uczuciem wilczego apetytu, a co najważniejsze na efekty nie trzeba było długo czekać. Wreszcie spełniło się moje marzenie, i osiągnęłam wymarzoną wagę. Polecam!!! Naprawdę warto zainwestować w swoje zdrowie. Przy odrobinie konsekwencji i wsparciu znakomitych dietetyków, można osiągnąć to, co samemu wydaje się niemożliwe. K.H.

Polecam poradnię wszystkim, którzy chcieliby zdrowo-bez głodzenia się i wyrzeczeń, schudnąć i trwale pozbyć się zbędnych kilogramów, zmienić nawyki żywieniowe, poznać nowe smaki i potrawy, jeść bez poczucia winy i czerpać z tego radość i satysfakcję. B.G.

Jestem bardzo zadowolona, że oddałam się w ręce Pani Dietetyk, która stworzyła dietę idealną dla mnie! Wszystkie skomponowane posiłki były nie tylko sycące, zdrowe ale i smaczne :) Nie spodziewałam się, że można tyle jeść i jednocześnie chudnąć! Jestem zachwycona rezultatem stosowanej diety oraz wiedzą, jaką wyniosłam ze spotkań z Panią Dietetyk na temat zdrowego żywienia. Polecam! M.L.

Opracowana dieta w pełni spełniła moje oczekiwania. W ciągu 3-ch m-cy schudłam 10 kilogramów i tym samym osiągnęłam zakładany cel. Pozytywnie zaskoczył mnie przy tym profesjonalizm osoby opracowującej dietę i pilotującej reakcje organizmu na zmianę sposobu żywienia. I co jest najważniejsze – nowy sposób żywienia nie wpłynął ujemnie na mój stan zdrowia. Cieszę się, że trafiłam w dobre ręce, chociaż na początku były obawy i brak wiary w powodzenie. E.C

Poradnię Mój Dietetyk poleciłabym każdemu , ponieważ podchodzą do każdej osoby w sposób indywidualny i profesionalny. Posiłki , które są przygotowywane są bardzo smaczne i proste do przegotowania oraz produkty ,które trzeba kupić są ogólnie dostępne, a efekty diety widoczne:)Ogólnie polecam poradnie każdej osobie , która pragnie schudnąć przy niewielkim wysiłku i wyrzeczeń J.K.