Więcej opinii klientów na temat naszych usług:

Pani Agnieszka to fachowiec w swoim zawodzie. Miła, sympatyczna osoba, która wzbudza zaufanie. Pani Agnieszka zawsze podnosi na duchu. Kiedy miałam chwile zwątpienia, że nie dam rady, ale p.Agnieszka znalazła rozwiązanie, które dało mi wiarę w siebie na kolejny tydzień. Wierzę, że dzięki jej wskazówkom uda mi się osiągnąć zamierzony cel. Spotkania z p. Agnieszką pomagają mi w walce ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Cieszę się ze ją poznałam.Pozdrawiam – Arleta

Jak każda kobieta tak i ja wiele razy stosowałam diety odchudzające z większym lub mniejszym rezultatem. Jedne były świetne i dawały super efekty jednak na krótko inne były bardzo drastyczne i szybko się poddawałam. Któregoś dnia przeglądając portal społecznościowy natrafiłam na stronę ” Mój Dietetyk ” i konkurs na “Letnie Metamorfozy” nieśmiało otworzyłam stronę i przeczytałam zasady…. pomyślałam co mi szkodzi i wysłałam swoje zgłoszenie i kilka aktualnych zdjęć.
Ku mojemu zdziwieniu po ok dwóch tygodniach odebrałam tel z informacją że dostałam się do Letnich Metamorfoz!!!! Szczęście moje było ogromne…ale zaraz dopadła mnie niepewność przecież ja nie dam rady..tyle razy próbowałam i nic….
Nadszedł dzień pierwszego spotkania a było to 18 lipca.
W gabinecie czekała na mnie Pani Ania ….filigranowa dziewczyna z przepięknym uśmiechem 🙂
Moja Dietetyczka pomyślałam….chciałabym kiedyś wyglądać tak jak ona przeszło mi przez myśl…
Przegadałyśmy bardzo dużo czasu…ja opowiedziałam jej o sobie swoim życiu o tym co lubię czego nie a Ona słuchała i notowała a przy tym obserwowała mnie … nadszedł moment pierwszego sprawdzenia wymiarów i wagi!!! Byłam przerażona!! co Ona sobie pomyśli przecież nie damy rady w 10 tygodni osiągnąć jakiś widocznych rezultatów myślałam. Jednak Ania bo już jesteśmy po imieniu uspokoiła mnie , że wszystko jest do zrobienia , że spokojnie do celu. I uwierzyłam jej.
Zaczęła się moja przygoda z rozsądnym odchudzaniem…dostałam pierwszą dietę na 14 dni i byłam zaskoczona. Potrawy były pyszne , szybkie do przyrządzenia ( bo Ania wiedziała, że nie mam dużo czasu na przygotowania) a do tego bardzo sycące. Zdarzały się dni , że nie mogłam zjeść całych porcji. Okazało się że odchudzanie może być przyjemne duże porcje , smaczne, byłam najedzona a do tego z czasem waga spadała….. Byłam w stałym kontakcie z Anią pisałam jej o moich osiągnięciach na siłowni a Ona mnie dopingowała, była ciągle dostępna dla mnie, w każdej chwili mogłam napisać, czym zastąpić dany produkt bo tego co był w przepisie nie dostałam w sklepie. Odpowiadała na każde pytanie za co jestem jej bardzo wdzięczna . Nie mogłam doczekać się kolejnego spotkania z “Moją Dietetyczką” chciałam , żeby była ze mnie zadowolona żeby była dumna 🙂
To Ona zarażała mnie swoim optymizmem.
Ona najbardziej wierzyła , że mi się uda!!! że uda mi się zmienić nawyki żywieniowe i zadbać o siebie.
Dziękuję Aniu , że pokazałaś mi że zdrowe żywienie jest także przyjemne a w połączeniu z aktywnością fizyczną daje super efekty. W prawdzie nie osiągnęłyśmy tego co zaplanowałyśmy na początku ( – 10 kg) ale ja wygrałam!!! Wygrałam lepsze samopoczucie uśmiech na twarzy gdy patrzę w lustro i zazdrość koleżanek że w tak krótkim czasie można zmienić swoją sylwetkę i kupić spodnie dwa rozmiary mniejsze. Największe podziękowania należą się jednak Ani bo nie przeszłabym tej metamorfozy ( szczególnie w swojej głowie ) gdyby nie ona. To Ania uwierzyła we mnie od pierwszego dnia Ona pisała wspierające sms a gdy miałam kryzys dawała radę jak go przetrwać!!! Ona zawsze miała dla mnie czas !!
Dziękuję Aniu i cieszę się , że trafiłam właśnie na Ciebie!!!! Polecam wszystkim Dietetyczkę z Poznania Annę Musiał 🙂