Skuteczna dieta odchudzająca

Jeśli pragniesz zgubić zbędne kilogramy warto sięgnąć po pomoc dietetyka, który skomponuje smaczną dietę, pozwalającą osiągnąć Państwu wymarzoną i szczupłą sylwetkę.Układamy dla Ciebie indywidualnie dopasowane jadłospisy, pomagając osobom zmagającym się zarówno z nadwagą jak i z otyłością. Z naszą pomocą przekonasz się, jak można schudnąć i jak wrócić po diecie do normalnego sposobu odżywiania się bez efektu jojo.

Kierujemy się zasadami zdrowego odżywiania promowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia. Na początku wyznaczamy wspólnie konkretny cel oraz ilość kilogramów do zgubienia. Następnie analizujemy Twój rozkład dnia i dobieramy do niego ilość posiłków, tak żebyś mógł/mogła bez problemu zrealizować dietę wypełniając codzienne obowiązki. Proporcje między składnikami diety są dobierane tak, żeby Twój organizm spalał maksymalną ilość zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Co dwa tygodnie na wizytach kontrolnych sprawdzamy wagę ilość tkanki tłuszczowej, mięśniowej i wody w organizmie. Na kontroli omawiane są także Twoje wrażenia na temat diety, aby mogła być ona jeszcze lepiej dopasowana do Twoich upodobań.

Jeżeli chcesz efektywnie się odchudzić, a nie chcą błądzić i ryzykować niebezpiecznymi dietami, to zapraszamy do poradni Mój Dietetyk. Umów się telefonicznie już dziś.