Wiele osób podejmuje decyzję o tym, że będą robić wszystko, aby schudnąć. Są wśród nich również mieszkańcy Wrocławia. W praktyce okazuje się, że nie jest łatwo wytrwać w swoim postanowieniu. Trzeba włożyć wiele wysiłku w to, aby plan został zrealizowany. Pewnym usprawiedliwieniem dla Twoich niepowodzeń może być to, że działasz bez żadnego wsparcia. Tymczasem podejmując walkę z nadwagą warto skorzystać z pomocy profesjonalnego dietetyka. Dzięki temu masz większą szansę na to, że faktycznie uda Ci się schudnąć i poprzez wyrobienie sobie nowych, zdrowych nawyków nigdy już nie powrócisz do dawnej wagi. Powinieneś zainteresować się ofertą przychodni Mój Dietetyk.

Pierwsza wizyta w gabinecie dietetyka we Wrocławiu.

Będzie ona miała formę wywiadu. Nasz specjalista zada Ci wiele pytań, które dotyczyć będą Twoich zwyczajów żywieniowych. Jako że to, jak jemy, związane jest z tym, jak i gdzie pracujemy, będzie on zainteresowany uzyskaniem informacji dotyczących Twojej pracy. Może powinieneś inaczej zorganizować sobie dzień, aby mieć więcej czasu na przygotowanie zdrowego posiłku? Dietetyk pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie. Zapyta Cię on również o stan zdrowia. Mogą to być szczegółowe pytania, ponieważ jest to niezwykle istotne. Staniesz również na wadze i zostaniesz zmierzony. Na podstawie zebranych informacji dietetyk opracuje specjalnie przystosowany do Twoich potrzeb jadłospis. Otrzymasz go podczas kolejnego spotkania z naszym specjalistą.

Poradnia Mój Dietetyk oferuje klientom kilka pakietów do wyboru:

„Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze“- ten pakiet przeznaczony jest dla osób mających niedużą nadwagę i brak poważniejszych problemów ze zdrowiem. Dowiedz się więcej: https://mojdietetyk.pl/placowki/wroclaw

„Specjalistyczna opieka dietetyczna”- to propozycja dla tych klientów poradni, którzy cierpią na choroby, na których przebieg ma duży wpływ ich sposób odżywiania. Osoba, która wykupiła ten pakiet, musi się liczyć z tym, że dietetyk skieruje ją na dodatkowe badania. Jest to konieczne, aby można było podjąć skuteczne działania zmierzające do redukcji wagi klienta.

„Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu“- wykupując ten pakiet możesz liczyć na zdobycie cennej wiedzy na temat zdrowego żywienia. Na pewno nie zdobędziesz jej z internetowych poradników. Przekaże Ci ją dietetyk mający duże dosiadczenie, od lat pomagający klientom.

Twój pierwszy jadłospis

Jak zostało to wspomniane wcześniej, odbierzesz go podczas drugiej wizyty w poradni Mój Dietetyk. Będzie to plan na najbliższe dwa tygodnie. Jeżeli masz pytania dotyczące jadłospisu, nie wahaj się ich zadać. Ważne jest to, abyś wszystko dobrze zrozumiał. Dietetyk chętnie wyjaśni wszystkie Twoje wątpliwości.

Kolejne spotkanie odbędzie się po dwóch tygodniach
14 dni po ostatniej wizycie w gabinecie naszego specjalisty we Wrocławiu pojawisz się w nim ponownie. Dietetyk będzie chciał sprawdzić to, jakie są pierwsze efekty Waszej współpracy. Każde kolejne ze spotkań kontrolnych będzie odbywać się co dwa tygodnie. Twoje rozmowy ze specjalistą będą dotyczyć nie tylko żywienia. Zapyta Cię on również o Twoją kondycję psychiczną. Może się przecież zdarzyć, że po pewnym czasie Twoja determinacja osłabnie. Zwłaszcza wtedy, gdy efekty kuracji nie będą szybko widoczne. Jeżeli wykupiony przez Ciebie pakiet zawierał możliwość zamówienia dodatkowej konsultacji, możesz zwrócić się do dietetyka z prośbą o organizację tzw. spotkania podtrzymującego. Jego nazwa wiele wyjaśnia. Będziesz mógł dzięki niemu otrzymać dodatkowe wsparcie w swojej walce o zdrowe życie, którą tak dzielnie prowadzisz. Warto, abyś doprowadził ją do końca.

Jesteś mieszkańcem Wrocławia? Zdecydowałeś się na wdrożenie takich zmian w Twoim życiu, dzięki którym schudniesz, a stan Twojego zdrowia ulegnie znaczącej poprawie? Jak najszybciej skontaktuj się z poradnią Mój Dietetyk. Zadzwoń lub napisz korzystając z formularza kontaktowego, który znajdziesz na stronie internetowej poradni.