Każdy, kto próbował schudnąć wie, z jak dużym wysiłkiem się to wiąże. Samo wyznaczenie sobie celu to dopiero początek drogi. Zrealizować go jest niezwykle trudno, wymaga to naprawdę silnej woli. Poradnia Mój Dietetyk pomaga tym osobom, które zdecydowały się walczyć o swoje zdrowie. Jeden z oddziałów znajduje się w Warszawie.

 

Umówienie wizyty w gabinecie Mój Dietetyk Warszawa

Są 3 sposoby na umówienie wizyty w poradni Mój Dietetyk w Warszawie. Pierwszy z nich to wykonanie telefonu, numer to 533 335 374. Drugi polega na wypełnieniu formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej poradni. Kiedy prześlesz swoje zgłoszenie, w krótkim czasie od jego wysłania możesz się spodziewać telefonu od osoby pracującej w recepcji przychodni. Trzeci sposób to rezerwacja wizyty za pośrednictwem popularnego obecnie w Polsce portalu o nazwie Znany Lekarz. Zapraszamy do skorzystania z którejś z tych możliwości. Umówienie się na pierwszą wizytę to pierwszy krok w walce o zdrowsze życie.

Pierwsza wizyta

Podczas pierwszej wizyty dietetyk zbierze jak największą ilość informacji na Twój temat. Będzie go interesowało to, jaki jest Twój styl życia. Może zapytać o to, czy pracujesz za biurkiem, uprawiasz jakąkolwiek aktywność fizyczną, jakie są Twoje zwyczaje kulinarne. Postaraj się szczerze odpowiedzieć na każde zadane przez specjalistę pytanie. Na podstawie zebranych informacji będzie on w stanie zaproponować Ci najbardziej skuteczne rozwiązanie Twojego problemu z nadwagą. Podczas tego spotkania dietetyk zmierzy Cię, sprawdzi również, ile ważysz.

„Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze“ to jeden z pakietów, jakie oferują pacjentom specjaliści z przychodni Mój Dietetyk w Warszawie. Przeznaczony jest on dla tych osób, które ważą tylko trochę więcej niż powinny i nie mają przy tym większych problemów ze zdrowiem.

Jeśli zmagasz się z chorobą, na której pojawienie się i późniejszy przebieg ma konkretny wpływ to, co jesz, pakiet o nazwie „Specjalistyczna opieka dietetyczna” to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Osoby, które zdecydują się z niego skorzystać powinny przedstawić naszemu dietetykowi dokumenty zaświadczające o jego chorobie. Specjalista przeanalizuje je i wyśle taką osobę na dodatkowe badania, jeśli będzie to według niego konieczne. Dietetyk sporządzi plan żywienia dla osoby korzystającej z tego pakietu biorąc pod uwagę informacje zawarte w dokumentacji medycznej.

Jesteś zdecydowany na całkowitą zmianę swojego trybu życia? Gotów jesteś zrezygnować z aktualnej diety na rzecz tej znacznie zdrowszej? Pakiet o nazwie „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu“ będzie dla Ciebie odpowiedni. Nie tylko zaczniesz odżywiać się inaczej. Zdobędziesz również wiedzę na temat tego, co należy robić, aby zdrowo żyć.

 

GABINETY MÓJ DIETETYK:

 

Odbieranie jadłospisu

Kiedy pojawisz się w gabinecie dietetyka po raz drugi, opracowany specjalnie dla Ciebie plan żywieniowy będzie już na Ciebie czekał. Omówisz wraz ze specjalistą szczegóły planu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytaj śmiało. Jadłospis, który otrzymasz, określi Twoją dietę na następnych 14 dni. W czasie tej rozmowy zostanie również wstępnie ustalone, jaki cel będziesz w stanie osiągnąć w związku z zadeklarowaną przez Ciebie chęcią zmiany swojego stylu życia i w jakim czasie będziesz w stanie go zrealizować. Dietetyk postara się nie sprawić wrażenia, jakby nakładał na Ciebie dodatkową presję w związku z Twoja deklaracją. Jego zadaniem jest wspieranie Cię w drodze do celu.

Wizyta kontrolna

Po dwóch tygodniach pojawisz się znowu w gabinecie naszego specjalisty. Opowiesz o swoich wrażeniach dotyczących realizacji planu zawartego w specjalnie dla Ciebie przygotowanym jadłospisie, z którego korzystałeś przez ostatnich 14 dni. Dietetyk będzie ciekawy tego, czy Twoje nastawienie jest nadal takie samo, jak podczas pierwszego spotkania. Wciąż deklarujesz chęć zmiany czy nie jesteś już tego taki pewny? A jeżeli tak jest, to jakie są tego przyczyny? Można powiedzieć, że w takiej sytuacji specjalista od dietetyki zmienia się trochę w psychologa. Po zebraniu od Ciebie wszystkich potrzebnych mu informacji dietetyk przygotuje kolejny jadłospis, który będzie obowiązywał przez następnych 14 dni.

Kolejne Twoje wizyty w przychodni Mój Dietetyk w Warszawie odbywać się będą w odstępach dwutygodniowych. Będziesz otrzymywał kolejne wytyczne dotyczące diety w postaci kolejnych jadłospisów. Możliwe, że będą one bardzo podobne do siebie. Nie jest również wykluczone, że dietetyk będzie stopniowo wprowadzał kolejne zmiany. Wszystko zależy od tego, na jaki m etapie realizacji założonego wcześniej planu będziesz się aktualnie znajdował. Z pewnością Twoja wiedza na temat zdrowego żywienia będzie wciąż rosła.

Stabilizacja masy ciała, praca nad utrwaleniem nowych nawyków

Jeżeli uda Ci się osiągnąć założony cel, z pewnością będziesz w znakomitym nastroju z tego powodu. Pamiętaj jednak o tym, że powrót do dawnych nawyków spowoduje zniweczenie Twojego wysiłku. Dietetyk postara się więc uświadomić Ci, jak ważne jest trzymanie się nowych ustaleń. Podpowie też w jaki sposób funkcjonować, aby nigdy już nie wracać do tego, co jest już za Tobą. To od Ciebie zależy, czy wytrwasz w swoim postanowieniu przeprowadzenia zmian w swoim życiu.

Zamówiony przez Ciebie pakiet umożliwia organizację dodatkowych wizyt w gabinecie naszego specjalisty? Może zostać w takiej sytuacji zorganizowane tzw. spotkanie podtrzymujące. Mamy nadzieję, że dzięki niemu zdecydujesz się kontynuować wdrażanie zmian w swoim życiu. Dietetyk zrobi wszystko, aby Ci w tym pomóc, jednak ostateczna decyzja zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Samo zdecydowanie się na umówienie spotkania z dietetykiem już jest Twoim pierwszym, małym sukcesem. Zapraszamy wszystkie osoby z Warszawy, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe.