Dietetyk online Warszawa

Szukasz doświadczonego dietetyka online w Warszawie?

Istnieje dla Ciebie świetne rozwiązanie jeśli jesteś osobą, która:

  • jest silna, wie czego chce i nie poddaje się, a w sytuacji, w której panuje pandemia nie zaniedbuje się, a wręcz przeciwnie chce zadbać o swoje zdrowie i swój wygląd,
  • żyje w pośpiechu, ma na głowie wiele różnych zadań i obowiązków,
  • czuje się zagubiona wśród wielu różnorodnych informacji, które można znaleźć w Internecie,
  • szuka odpowiedzi na to, jak zdrowo się odżywiać i robić to zgodnie z własnymi preferencjami,
  • chce wprowadzić pozytywne zmiany w życiu i potrzebuje w tym pomocy, a także w nauczeniu się właściwej organizacji w tracie przygotowywania potraw i robienia zakupów,
  • ma w sobie motywację do działania i wie, czego chce! Jesteś w doskonałym miejscu! Wybierz właściwy pakiet dla siebie i wprowadź do swojego życia dobre nawyki!

Poznaj korzyści kuracji żywieniowych online i podejmij wyzwanie

Zamów konsultację

Nasza oferta kuracji online jest dopasowana do Ciebie! Możesz wybrać pojedyncza konsultację lub zdecydować się na jeden z pakietów. Sprawdź na czym polegają proponowane opcje.

Konsultacja

Nasza standardowa oferta konsultacji i kuracji żywieniowych dostępna jest również w wersji online. Nie masz czasu i chcesz zrobić pierwszy krok, wiec to jest właśnie oferta dla ciebie.

Poznamy
Twoje cele

Zaplanujemy
pierwsze kroki

Dobierzemy
zasady żywienia

Zmotywujemy
do działania

Czas trwania: 60 min

Cena: 120 zł

KUP TERAZ

Wybierz pakiet

Pakiety

Jesteś zmotywowany do działania i wiesz już w jakim kierunku zmierzasz – wybierz pakiet i zacznij wdrażać pozytywne zmiany!

Uwaga! Niezwykle istotne jest to, aby przed zdecydowaniem się na konkretny pakiet, umówić się na oddzielnie płatne spotkanie.

PAKIET EKONOMICZNY
Schudnij po prostu! Stosuj proste i skuteczne rozwiązania dietetyczne za rozsądną cenę.

W pakiecie:

Formularz do wypełnienia, na podstawie którego przygotujemy dla Ciebie jadłospis
Prosty do wykonania i smaczny 14-dniowy jadłospis, dopasowane pod względem kaloryczności oraz sezonowości produktów
Kontrola i analiza postępów poprzez formularz online
Materiały ułatwiające utrzymanie optymalnej masy ciała po zakończeniu kuracji
Cena: 220 zł
PAKIET SPECJALISTYCZNY
Stworzony z myślą o osobach, potrzebujących pomocy w dietozależnych jednostkach chorobowych.

W pakiecie:

Formularz do wypełnienia, na podstawie którego przygotujemy dla Ciebie jadłospis
14-dniowy jadłospis i zalecenia żywieniowe idealnie zbilansowane i dobrane indywidualnie do Twojej jednostki chorobowej oraz w miarę możliwości do preferencji smakowych
1 spotkanie kontrolne na Skype i monitorowanie stosowania zaleceń i uzyskanych efektów
Indywidualny program motywacyjny – praca nad Twoją motywacją i zmianą nawyków żywieniowych wynikających z danej jednostki chorobowej
Cena: 440 zł
PAKIET COACHINGOWY
Edukacja żywieniowa, która uporządkuje i pogłębi Twoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania.

W pakiecie:

Edukację z zakresu zdrowego odżywiania z elementami motywującego coachingu żywieniowego
Kontakt z dietetykiem i motywację do wprowadzania pozytywnych zmian żywieniowych w Twoje życie!
Konsultacja jest prowadzona indywidualnie – reagujemy na Twoje bieżące wątpliwości i pojawiające się potrzeby
Narzędzia do pracy własnej, które wesprą Cię w realizacji celów
60 minut spotkanie
Cena: 160 zł

Uwaga! Mamy dla Ciebie istotną informację! Należy pamiętać, aby przed zdecydowaniem się na konkretny pakiet, umówić się na oddzielnie płatne spotkanie, pomocne do zbadania potrzeb i dobrania właściwego jadłospisu. Wybór każdego z naszych pakietów wiąże się z wypełnieniem nieskomplikowanego formularza, który doskonale ułożony przez doświadczonego dietetyka, będzie dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Po wybraniu przez Ciebie konkretnego rodzaju współpracy, nasi dietetycy pomogą Ci określić plan posiłków i dopasować go do Twojego harmonogramu dnia i możliwości czasowych.

Co bardzo dla Ciebie istotne, zwracamy uwagę na Twoje ulubione potrawy, a eliminujemy z menu te produkty, których nie lubisz. Po otrzymaniu od Ciebie wpłaty, wyślemy Ci pierwszy dwutygodniowy jadłospis, który ułożony będzie specjalnie dla Ciebie. Dołączymy do niego materiały, które pomogą Ci odpowiednio go przestrzegać. Po dziesięciu dniach, które upłyną od momentu wdrożenia w życie nowego menu, poproszony zostaniesz o wypełnienie prostego formularza, który będzie niezwykle pomocny w jeszcze lepszym dostosowywaniu diety dla Cebie i Twoich potrzeb. Kuracja żywieniowa to nie wszystko! Po całkowitym zakończeniu kuracji otrzymasz od nas materiały, które pomogą Ci utrzymać już osiągniętą masę ciała. Dieta, którą Ci zaproponujemy będzie zbilansowana, zróżnicowana, a przede wszystkim zgodna z Twoimi wymaganiami, możliwościami czasowymi i organizacją dnia. Podczas trwania kuracji, a także po jej zakończeniu, będziesz mógł kontaktować się z dietetykiem drogą mailową lub telefonicznie. Kupując u nas jadłospis, możesz liczyć na dostęp do indywidualnego menu, za pośrednictwem mobilnej aplikacji oraz prostej i wygodnej listy zakupów.

×