Każdy, kto chce schudnąć, musi zdawać sobie sprawę z tego, że zgubienie zbędnych kilogramów nie będzie łatwe. Będzie to wymagało od Ciebie silnej woli. Musisz konsekwentnie realizować opracowany plan. Na pewno będzie Ci łatwiej, gdy skorzystasz z pomocy profesjonalnego dietetyka. Takiego właśnie specjalistę znajdziesz w poradni Mój Dietetyk. Jeden z jej oddziałów znajduje się w Lublinie.

 

Jak umówić się na wizytę w gabinecie dietetyk Lublin?

Jeżeli korzystałeś już z portalu Znany Lekarz, możesz umówić się na spotkanie z dietetykiem za jego pośrednictwem. Możesz również zadzwonić pod numer widoczny na stronie internetowej poradni Mój Dietetyk lub dokonać rezerwacji korzystając z formularza kontaktowego.

Twoje pierwsze spotkanie z dietetykiem w gabinecie w Lublinie

Zawsze ma ono mniej więcej taki sam przebieg. Nasz specjalista będzie zainteresowany uzyskaniem jak największej ilości informacji dotyczących Twoich zwyczajów żywieniowych. Ponieważ jest to ściśle powiązane z trybem życia, jaki prowadzisz, będzie również zadawał pytania dotyczące tego tematu. Pamiętaj o tym, żeby niczego nie ukrywać. Zrozumiałe jest to, że możesz być skrępowany niektórymi pytaniami, ale wiedz, że będą one zadawane dla Twojego dobra. Zatajenie pewnych istotnych informacji dotyczących np. Twojego stanu zdrowia będzie przeszkodą w opracowaniu przez specjalistę skutecznego planu działania.

GABINETY MÓJ DIETETYK:

 

Istnieje kilka różnych rodzajów pakietów, które można zakupić. Jeden z nich przeznaczony jest wyłącznie dla tych osób, które nie mają żadnych większych problemów ze zdrowiem, a ich nadwaga jest niewielka. W ich przypadku nowa, zalecona przez naszego specjalistę dieta nie będzie raczej drastyczną zmianą dotychczasowych zwyczajów żywieniowych. Kolejny z pakietów został opracowany z myślą o tych osobach, które cierpią na choroby, na których przebieg duży wpływ ma dieta. Tacy klienci poradni powinni już liczyć się z tym, że zaproponowany im jadłospis będzie się różnił od ich dotychczasowego. A wszystko to w trosce o ich zdrowie. Inny z pakietów to opcja dla tych, którzy chcą nie tylko zdrowiej jeść, ale zdobyć również wiedzę na temat zasad zdrowego życia. Dzięki uzyskanym podczas spotkań z dietetykiem informacjom sami będą mogli doradzać swojej rodzinie i znajomym. Należy pamiętać o tym, że przed zakupieniem któregokolwiek z pakietów należy zaprezentować dietetykowi dokumentację medyczną określającą Twój aktualny stan zdrowia.

Pierwszy jadłospis
Zostanie on przygotowany przez dietetyka przed Twoją drugą wizytą w poradni i zaprezentowany Ci w czasie jej trwania. Specjalista chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące jego propozycji i postara się wyjaśnić wszystkie Twoje wątpliwości.

Wizyta kontrolna odbędzie się dwa tygodnie później
W jej trakcie dietetyk zapozna się z pierwszymi efektami zaleconych przez niego działań związanych ze zmianą Twojego sposobu odżywiania się. Zostaniesz przez niego również zapytany o to, jak się aktualnie czujesz i czy Twoja motywacja jest tak samo silna, jak to zadeklarowałeś podczas pierwszego spotkania. Dietetyk sporządzi dla Ciebie kolejny jadłospis, który będzie obowiązywał przez kolejne dwa tygodnie.

Każda z kolejnych wizyt będzie się odbywać co 14 dni i zakończy się opracowaniem kolejnego jadłospisu. O tym, czy będą w nim wprowadzane duże zmiany zdecyduje dietetyk. Nie obawiaj się pytać, jeżeli masz wątpliwości dotyczące konkretnego zalecenia, jakie otrzymałeś od naszego specjalisty. Chętnie udzieli Ci on szczegółowych informacji i wytłumaczy, dlaczego podjął właśnie taką decyzję. Najwięcej zależy tutaj od Ciebie, od Twojego nastawienia. Jeżeli nie będziesz stosował się do zaleceń znajdując kolejne wymówki, praca dietetyka pójdzie niestety na marne. Musisz więc sam odpowiedzieć sobie na pytanie- czy naprawdę chcesz zmienić swoje życie?

Zakupiłeś pakiet, który zawierał możliwość dodatkowej konsultacji z dietetykiem? Na Twoje życzenie zostanie zorganizowane spotkanie podtrzymujące. Dietetyk postara się w trakcie jego trwania przekonać Cię do tego, że nie warto rezygnować w tym momencie z wprowadzania zmian w swoim życiu. Zaszedłeś już przecież całkiem daleko i szkoda byłoby to zmarnować.

Twoim miejsce zamieszkania jest Lublin lub bliskie okolice tego miasta? Chcesz schudnąć i zacząć żyć zdrowiej, niż do tej pory? Jak najszybciej skontaktuj się z poradnią Mój Dietetyk.