Nie jest łatwo zgubić zbędne kilogramy. Aby to się udało, konieczne jest zdecydowane działanie. Może się po pewnym czasie okazać, że początkowy zapał minął, a Ty powrócisz do dawnych przyzwyczajeń. Nie należy ufać reklamom telewizyjnym oraz tym publikowanym w prasie. Przedstawiane są w nich zalety różnych urządzeń, rzekomo gwarantujących schudnięcie w szybkim czasie bez większego wysiłku. Pozbywanie się zbędnych kilogramów jest tak naprawdę ciężką pracą. Zdecydowanie warto jest wybrać się do gabinetu profesjonalnego dietetyka. Dzięki jego pomocy masz większe szanse na to, aby osiągnąć cel, jaki sobie założyłeś. Poradnia Mój Dietetyk działa również w Łodzi. Mieszkańcy tego miasta, którzy są zdecydowani na wprowadzenie znaczących zmian w swoim życiu, powinni jak najszybciej umówić się na wizytę.

 

 

Jak umówić się na wizytę w gabinecie dietetyk Łódź?

Możesz to zrobić dzwoniąc pod numer telefonu podany na stronie internetowej poradni Mój Dietetyk. Jest również możliwe skorzystanie z formularza, który znajdziesz na tej witrynie. Po odebraniu Twojej wiadomości konsultant poradni skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty. Trzecią z możliwości jest odwiedzenie portalu Znany Lekarz i dokonanie rezerwacji za pośrednictwem tej właśnie strony.

Twoje pierwsze spotkanie z dietetykiem w gabinecie w Łodzi

Zwykle polega ona na tym, że dietetyk stara się zebrać jak największą ilość informacji na Twój temat. Interesuje go to, jaki tryb życia prowadzisz, czy uprawiasz sport. Istotne jest, czy Twoja praca związana jest z wielogodzinnym siedzeniem za biurkiem. Ma to istotny wpływ na Twój stan zdrowia oraz na Twoją wagę. Dietetyk zapyta Cię również o to, co lubisz jeść. Powinieneś również spodziewać się tego, że zostaniesz poproszony o stanięcie na wadze znajdującej się w gabinecie naszego specjalisty. Zostaniesz również zmierzony.

Pierwsza wizyta w gabinecie specjalisty z poradni Mój Dietetyk w Łodzi związana jest również z wyborem jednego z dostępnych w ofercie pakietów. Jeden z nich polecany jest tym osobom, które mają niewielką nadwagę. Nie wymaga ona wprowadzenia zbyt wielkich zmian w życiu, możliwe jest zachowanie pewnych dotychczasowych zwyczajów żywieniowych. Kolejnym pakietem powinny zainteresować się te osoby, których choroby są ściśle związane z ich sposobem odżywiania się. Trzeba się tutaj liczyć z możliwością zalecenia Ci przez dietetyka dodatkowych badań lekarskich. Kolejny pakiet to oferta dla ambitnych osób pragnących nie tylko schudnąć, ale również zdobyć cenne, a przy tym szczegółowe informacje na temat zasad zdrowego żywienia.

GABINETY MÓJ DIETETYK:

Jadłospis
Odbierzesz go podczas drugiej wizyty w gabinecie naszego specjalisty w Łodzi. Będzie on zawierał plan na najbliższe dwa tygodnie. Jeżeli będziesz miał dodatkowe pytania, nie wahaj się ich zadać. Dietetykowi zależy na tym, aby wszystko było dla Ciebie jasne.

Wizyta kontrolna

Odbędzie się ona po dwóch tygodniach od Twojego ostatniego spotkania z dietetykiem. Jej celem jest sprawdzenie tego, czy widoczne są pierwsze efekty zastosowania przez Ciebie całkiem nowego jadłospisu. Zostaniesz również zapytany o to, czy nadal jesteś tak samo zdeterminowany, aby kontynuować realizację celu, który sobie założyłeś. Od tej pory wizyty kontrolne będą się odbywać co 14 dni. Jest również możliwe zorganizowanie dodatkowego spotkania, nazywanego podtrzymującym. Zależy to od tego, czy taką opcję zawiera wykupiony przez Ciebie pakiet. Postaraj się wytrwać w swoim postanowieniu schudnięcia. Jeżeli teraz odpuścisz, to być może znacznie trudniej będzie Ci w przyszłości ponownie podjąć decyzję o zmianie swojego stylu życia. Jest przecież całkiem prawdopodobne, że kiedyś znowu spróbujesz. Czy nie lepiej jest doprowadzić sprawę do końca już za pierwszym razem?

Jesteś mieszkańcem Łodzi lub okolic tego miasta?

Jesteś zdecydowany na wprowadzenie w swoim życiu takich zmian, aby stało się ono zdecydowanie bardziej zdrowe? Coraz trudniej jest Ci patrzeć na siebie w lustrze ze względu na swoją nadwagę? Poradnia Mój Dietetyk to miejsce, do którego powinieneś się zgłosić. Jak najszybciej umów się na wizytę i skorzystaj z wiedzy, jaką posiada nasz specjalista.