Co roku wielu Polaków podejmuje próbę zgubienia zbędnych kilogramów. Dotyczy to również mieszkańców Bydgoszczy. Niestety wiele z tych prób kończy się niepowodzeniem. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że schudnięcie nie jest tak łatwe do osiągnięcia, jak może się wydawać. Trzeba być naprawdę zdeterminowanym, aby osiągnąć zamierzony cel. Jeżeli przystąpisz do działania samotnie, istnieje duże ryzyko porażki. Znacznie lepszym wyjściem jest kontakt z profesjonalnym dietetykiem. Takim jak ten z przychodni Mój Dietetyk Bydgoszcz.

 

 

Jak umówić się na wizytę w gabinecie dietetyk Bydgoszcz?

Możesz zarejestrować się telefonicznie lub z pomocą formularza, który bez problemu znajdziesz na stronie internetowej poradni Mój Dietetyk. Jest również możliwe umówienie wizyty za pośrednictwem popularnego w całej Polsce portalu o nazwie Znany Lekarz. Zdecyduj o tym, który z tych sposobów będzie dla Ciebie najwygodniejszy.

Twoje pierwsze spotkanie z dietetykiem w gabinecie w Bydgoszczy

Jej celem jest zebranie przez dietetyka jak największej ilości informacji na Twój temat. Dzięki nim będzie mógł opracować skuteczną strategię działania, dzięki której zgubisz zbędne kilogramy. Pytania, które zada Ci dietetyk będą dotyczyły Twojego trybu życia i sposobu odżywiania się. Opowiesz o swoich zwyczajach żywieniowych. Poinformujesz dietetyka o tym, jak wygląda Twoja praca. Polega na wielogodzinnym siedzeniu za biurkiem czy też pracujesz fizycznie? Specjalista poprosi Cię również o stanięcie na wadze. Kiedy będzie on posiadał wszystkie interesujące go informacje, przystąpi do układania jadłospisu. Otrzymasz go podczas drugiej wizyty w gabinecie specjalisty. Dietetyk poinformuje Cię również o tym, jakie pakiety oferuje poradnia Mój Dietetyk w Bydgoszczy. Po konsultacji ze specjalistą wybierzesz ten, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

GABINETY MÓJ DIETETYK:

Odbieranie jadłospisu

Otrzymasz go w trakcie swojej drugiej wizyty w gabinecie dietetyka. Jadłospis będzie obejmował kolejnych 14 dni. Zapewne będziesz miał kilka pytań i uwag. Dietetyk udzieli Ci wszystkich informacji, o jakie poprosisz. Nie wahaj się zapytać o wszystkie te kwestie, co do których masz wątpliwości.

Wizyta kontrolna

Po 2 tygodniach pojawisz się po raz kolejny w gabinecie dietetyka. Będzie on mógł sprawdzić, czy widoczne są już pierwsze efekty zaleconej przez niego kuracji odchudzającej. Z pewnością zapyta Cię o to, czy nadal jesteś tak samo zdeterminowany, jak to zadeklarowałeś w czasie pierwszej wizyty. Jeśli Twoja wiara w końcowy sukces nieco osłabła, przyznaj się do tego dietetykowi. Postara się on wtedy zmobilizować Cię do dalszej pracy nas sobą.

Kolejne wizyty kontrolne będą się odbywać co dwa tygodnie. Twój jadłospis będzie podlegał koniecznym modyfikacjom w miarę postępów kuracji. Jeżeli pakiet, który wykupiłeś, zawiera możliwość organizacji tzw. spotkania podtrzymującego, możesz o nie poprosić. Jak sama jego nazwa wskazuje, jego celem jest podtrzymanie Cię na duchu i zmotywowanie do tego, abyś nie rezygnował z walki o lepsze, bardziej zdrowe życie.

Jesteś mieszkańcem Łodzi lub okolic tego miasta?

Jesteś mieszkańcem Bydgoszczy lub okolic tego miasta? Marzysz o tym, aby schudnąć? Jak najszybciej umów się na wizytę w poradni Mój Dietetyk. Mając wsparcie specjalisty łatwiej będzie Ci zgubić zbędne kilogramy.