Zmiana na lata – Letnie Metamorfozy w Tczewie!

Zapraszam Cię do działania, dzięki któremu poznasz swoje unikatowe potrzeby związane z odżywianiem i nauczysz się jak dbać o siebie i swoje ciało.

Każda z nas ma wiele talentów i mocnych stron, które pomogą Ci odkryć w sobie piękno ciała i ducha. Moc jest w Tobie.

Jeśli:

 • chcesz zrobić coś dla siebie
 • marzysz, by w końcu zmienić swoją sylwetkę i sposób w jaki się postrzegasz
 • chcesz nauczyć się żyć i odżywiać zdrowo
 • chcesz odkryć piękno swojego ciała

Zgłoś się do Programu Metamorfoz Mój Dietetyk i wygraj nową, szczęśliwszą wersję siebie!

Do wygrania:

 • 10-tygodniowa kuracja żywieniowo – motywacyjna pod okiem dietetyka poradni Mój Dietetyk z wywiadem żywieniowo-zdrowotnym i analizą składu ciała, do wykorzystania w poradni w Mój Dietetyk Tczew.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia należy wysłać na adres tczew@mojdietetyk.pl lub natalia.mejna@mojdietetyk.pl do 12.07.2018 w tytule wpisując: „ZMIANA NA LATA – METAMORFOZA”.

Prawidłowo wysłane zgłoszenie powinno zawierać:

 • imię i nazwisko
 • numer telefonu
 • wiek uczestnika
 • aktualną masę ciała i opis zdrowia
 • wzrost
 • opis dlaczego Uczestnik chce wziąć udział w Programie Metamorfoz i dlaczego właśnie On/Ona jej potrzebuje oraz cel jak pragnie osiągnąć
 • 2-3 aktualne zdjęcia przedstawiające całą sylwetkę.

Wysyłając zgłoszenie akceptujesz REGULAMIN.

Ogłoszenie wyników: 13.07.2018 r.

To Twoja szansa na wielką metamorfozę!

grafika na FB - METAMORFOZY

Dodatkowe bonusy dla uczestnika od wyjątkowych miejsc

Osoba zakwalifikowana do metamorfoz otrzyma PAKIET SPA o wartości 150zł w którego skład wchodzi rytuał relaksacyjno-odżywczy na twarz, szyję i dekolt oraz rytuał odżywczy na dłonie. DODATKOWO- Zniżka 15% na zabiegi wyszczuplające 🙂
Sięgając do korzeni natury oraz tego co dla nas najlepsze, przedzierając się przez gąszcz najróżniejszych firm produkujących kosmetyki salonowe, w Bio Beauty Room postawiliśmy na kosmetyki bio – naturalne i organiczne. Takie, jakie potrzebujemy bo uwolnić ukryte w nas nie tylko piękno ale również zdrowie i witalność.

Poszukując kosmetyków, kosmeceutyków stawialiśmy na producentów, którzy do wytworzenia swoich produktów nie stosują parabenów, wazeliny i oleju mineralnego, aluminium, oleju palmowego, SLSów, SLESów oraz silikonów, glikolu polietylenowego znanego jako PEG oraz syntetycznych barwników i aromatów oraz nie są sztucznie perfumowane. Postawiliśmy na produkty, które poprzez bogactwo naturalnych składników będą wpływać na nasze zdrowie i urodę korzystnie, dając trwałe efekty.

bb rom tczew-01

 

W ramach Metamorofozy będzie można skorzystać z 10-tygodniowego karnetu na zajęcia fitness.
Jest to kameralne Studio z indywidualnym podejściem do klienta. Grupowe zajęcia obejmują najwyżej sześciu uczestników.

ZADBAJ O SWOJE CIAŁO. ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE.

Zgodnie z tym hasłem chcielibyśmy, aby w naszym obiekcie mogli Państwo zadbać przede wszystkim o swoje zdrowie i samopoczucie. Zależy nam, aby nasi klienci, niejako przy okazji dbania o sprawność fizyczną i sylwetkę, poprawili jakość swojego życia. Ideologia, którą propagujemy doskonale wpisuje się w motyw przewodni akcji Metamorfoza Letnia – pozwoli uczestniczkom osiągnąć wymarzony cel, a przy tym cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowiem.

216154_432548073454064_1617591716_n

 • Paula Andrzejewska- sesja zdjęciowa

Nagrody dodatkowe:

 • Pozostałe osoby, które się zgłoszą, a nie zakwalifikują do Programu, otrzymają jednorazową zniżkę 50% na pierwszą konsultację oraz ułożenie menu na dwa tygodnie w poradni Mój Dietetyk Tczew. Zniżka będzie możliwa do zrealizowania do 31.08.2018.