Mój Dietetyk- Letnia olsztyńska rewolucja!

Letnia olsztyn-ska rewolucja, moj dietetyk, dietetyk, dietetyk olsztynW ciągu najbliższych tygodni poradnia dietetyczna Mój Dietetyk Olsztyn będzie uczyć zdrowego odżywiania i monitorować postępy wybranych, wyrażających chęć zmiany, pełnych determinacji osób.Dietetyk poradni Mój Dietetyk Olsztyn wybierze aż pięć osób z nadwagą lub otyłością i przez dwa miesiące będzie prowadził je celem zredukowania nadwagi. Każda osoba w ciągu dwóch miesięcy kuracji otrzyma trzy diety redukcyjne i jedną dwutygodniową dietę wyprowadzają. Każdą dietę rozpocznie około godzinny wywiad żywieniowy, podczas którego dietetyk przeanalizuje skład ciała pacjentów i dobierze odpowiednią indywidualną i zbilansowaną dietę. Zależnie od potrzeb przewiduje się spotkania kontrolne, co 2 tygodnie.
Celem wydarzenia jest zmiana nawyków żywieniowych mieszkańców Olsztyna i
okolic, zwrócenie ich uwagi na jakość produktów, regularność posiłków, promowanie aktywności fizycznej, jako nieodłącznego elementu zdrowego stylu życia.Partnerami akcji są: FITNESSKA Studio Tańca i Formy oraz Fitness Club Athletic które ufundowały darmowe karnety dla uczestników akcji. Dzięki szerokiej gamie oferowanych usług każdy z nich znajdzie swoją ulubioną aktywność fizyczną, która będzie wspierać proponowaną przez nas, indywidualnie ułożoną dietę.


Do współpracy zaprosiliśmy fotografa Rafała Wąsikowskiego, który uwieczni na zdjęciach postępy naszych uczestników oraz makijażystkę- Panią Beatę Miszkiewicz-Grabowską która zatroszczy się o wygląd naszych uczestników podczas sesji zdjęciowych przed i po metamorfozie.
Każda osoba, która chce wziąć udział w programie powinna w terminie do 18.06.15r. wykonać następujące czynności:


1. Polubić profil poradni Mój Dietetyk na Facebooku: www.facebook.com/mojdietetyk

2. Udostępnić publicznie, na swoim profilu, wybrany przez siebie post ze strony: www.facebook.com/mojdietetyk


3. Wysłać zgłoszenie na adres olsztyn@mojdietetyk.pl wraz z aktualnym zdjęciem, imieniem i nazwiskiem, celem jaki chce osiągnąć w ciągu 2 miesięcy kuracji oraz krótkiego uzasadnienia.
Nagrodami dla osób zakwalifikowanych do Programu są:


1. 5 x 2-miesięczna kuracja dietetyczna pod okiem dietetyka poradni Mój Dietetyk Olsztyn


2. 5 x dwa miesięczne karnety do klubu Fitness Club Athletic


3. 5x 4 darmowe wejściówki do klubu FITNESSKA w Olsztynie


4. 5 x zniżki do poradni Mój Dietetyk Olsztyn na kurację odchudzającą (nagroda otrzymana po zakończeniu akcji “Letnia olsztyńska rewolucja”
Spośród Uczestników konkursu zostanie wybrana przez komisję złożoną z przedstawicieli Organizatora i Partnerów jedna osoba, która wykaże się największą motywacją i zmianą stylu życia. Osoba ta otrzyma dodatkową nagrodę w postaci:


1. nagroda: voucher na zabieg lub masaż w salonie Warsztat Zdrowia Ewa Górko


2. nagroda: konsultacja z wizażu– nagroda ufundowana przez makijażystkę Beatę Miszkiewicz-Grabowską


To twoja szansa na wielką metamorfozę na lato!
REGULAMIN:


Regulamin ‘Mój Dietetyk- Letnia olsztyńska rewolucja’