KASZAnowy styl i smak. Seria warsztatów kulinarnych z poradą dietetyka!

Już od 21 października 2018 r. od godz. 14:00 chcemy zaprosić Was na kreatywne spotkania przy wspólnym stole pod okiem dietetyka.Na pierwszym spotkaniu zaprezentujemy m.in.:

 • proste i nieszablonowe dania z kasz dla najbardziej zabieganych
  m. in. z mąki i kaszy gryczanej niepalonej, jaglanej, kukurydzianej i orkiszowej;
 • podstawy odkwaszania organizmu za pomocą kuracji jaglanej;
 • odchudzające i antynowotworowe właściwości kaszy gryczanej;
 • jak dzięki ziołom nie tylko poprawiać smak, ale zapobiegać chorobom.

Otrzymasz od nas niezbędne narzędzia i produkty, aby z naszą pomocą i radą przygotować dania, które najbardziej Cię zainspirują.Podczas spotkania zostanie przeprowadzona profesjonalna analiza składu ciała (zawartość minerałów, tkanki tłuszczowej, nawodnienie organizmu itp.), dzięki czemu będzie można dokonać obiektywnej oceny stanu Twojego zdrowia i dopasowania odpowiedniego programu żywieniowego.
Ponadto zostaniesz przez nas ugoszczony potrawami przygotowanymi na tę okazję.Na kolejne warsztaty proponujemy bloki tematyczne:

 • 1. Rozbudowane kuracje dietetyczne z odkwaszającym wykorzystaniem kaszy jaglanej
 • 2. Dania dla spieszących się, ale dbających o bycie fit
 • 3. Bezglutenowe rozwiązania
 • 4. Jak przygotować smaczne i lekkie święta
 • 5. Żywieniowe wspomaganie antydepresyjne

Szczegółowy terminarz warsztatów będzie uzależniony od liczby chętnych na poszczególne bloki tematyczne.Warsztaty planowane są z 5-7 tygodniowym wyprzedzeniem.Na zgłosznia czekamy telefonicznie lub e-mailowo, aby stworzyc grupę 13-15 osób niezbędną do przeprowadzenia spotkania. Jeśli któryś z tych bloków tematycznych szczególnie Cię interesuje – skontaktuj się z nami!Nasze spotkania będą odbywały się w większości w niedziele, przynajmniej raz w miesiącu, począwszy od października w grupach 15 osobowych. Aby było Ci raźniej i abyś nie stracił zapału powiadom znajomych – stwórz małą grupę kilkuosobową.

PS: w grudniu planujemy spotkanie poświęcone przygotowaniu lekkich i zdrowych, lecz nie mniej smakowitych potraw idealnych na wigilijny i świąteczny stół.

Pamiętaj – Twoje zdrowie w Twoich rękach. Zapisz się już dziś.Cena: 299 zł – dla pierwszych 10 chętnych spotkanie w promocyjnej cenie 250 zł

Miejsce spotkań: ul. Obrońców Wybrzeża 15, lokal 1, Gdańsk Przymorze (budynek Cztery Oceany)

Kontakt: dr Mariusz Brodnicki

e-mail: mariusz.brodnicki@mojdietetyk.pl

tel.: 531 435 691 lub 507 637 568
dr Mariusz Brodnicki – jestem absolwentem kierunku żywienie człowieka i dietetyka w Katedrze Nauk o Żywieniu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Od zawsze interesowałem się kulturowymi i zdrowotnymi aspektami jedzenia. Uwielbiam gotować z głową i poszerzać swoje horyzonty kulinarne. Jestem przekonany, że zdrowe jedzenie – pełne naturalnych aromatów i smaków, pomysłów i eksperymentów, fuzji przyjemnego z pożytecznym – może być źródłem pasji i integracji w rodzinie. W swojej pracy zawodowej dostosowuję się do potrzeb Klienta, którego chcę wprowadzić w tajniki kulinarne, uwrażliwić na estetykę jedzenia oraz dopasować Jego dietę odpowiednio do stylu życia. Największą satysfakcję sprawia mi poprawa stanu zdrowia i jakości życia moich Klientów. Staram się udowodnić, że zmiana nawyków żywieniowych nie musi oznaczać monotonii i wielu wyrzeczeń, a wręcz przeciwnie, posiłki mogą być zdrowe, urozmaicone i smaczne.
Jako były sportowiec i zgodnie z najnowszą piramidą zdrowia proponuję Klientom także aktywność fizyczną (spacer, basen, nordic walking i in.). Moja działalność zawodowa w sferze prozdrowotnej łączy się symbiotycznie z pracą akademicką – jestem wykładowcą z zakresu edukacji żywieniowej i zdrowotnej na Uniwersytecie Gdańskim i Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Za rozprawę doktorską otrzymałem kilka ogólnopolskich wyróżnień. Jestem autorem ok. 80 publikacji oraz redaktorem 13 książek w tematyce edukacji żywieniowej, aktywności fizycznej i pedagogiki.
Poza rozwojem w dziedzinie dietetyki lubię aktywnie spędzać czas wolny spacerując brzegiem morza, ćwicząc na siłowni, jeżdżąc na rowerze oraz zdobywając nowe szczyty w górach.mgr Tomasz Stańkowski – swoją przygodę z gotowaniem rozpoczął mając kilkanaście lat, nieprzerwanie kontynuując ją do chwili obecnej. Podczas archeologicznych studiów zainteresował się technikami zdobywania i obróbki pożywienia oraz tradycjami kulinarnymi w ich historycznym i etnograficznym zróżnicowaniu, pogłębiając zdobytą wiedzę o eksperymenty i doświadczenia.
Znawca tradycji kulinarnych Europy środkowo-wschodniej, współorganizator kilkudziesięciu prezentacji i warsztatów o tematyce kulinarnej począwszy od kuchni rzymskiej, słowiańskiej na staropolskiej i regionalnych skończywszy.
Kucharz-pasjonat, miłośnik kuchni polskiej, ukraińskiej, gruzińskiej i śródziemnomorskiej – swoje doświadczenie i pomysły połączone z zamiłowaniem do kasz, wykorzysta i podzieli się nimi w ramach naszych warsztatów.plakat kasza