Grupa motywacyjna na Facebook’u – dlaczego warto dołączyć?
Od teraz osiąganie wyznaczonych celów i realizacja założeń będzie jeszcze prostsza! Z dniem dzisiejszym, pod okiem poradni Mój Dietetyk, startuje na Facebook’u grupa: Skuteczne Odchudzanie – Zdrowe i Szczęśliwe Odżywianie!Grupa działa na zasadzie forum. Uczestnicy mogą wymieniać się doświadczeniami w formie dyskusji. Głównym celem jest zapewnienie bezpiecznej i pozytywnej przestrzeni, dla wszystkich osób poszukujących codziennej inspiracji, motywacji oraz pomocy w walce ze słabościami.

Dla kogo? Dla CIEBIE! Nie dyskryminujemy nikogo. Zależy nam na różnorodności, inności spostrzeżeń, abyśmy mogli wzajemnie udzielać sobie wskazówek, pomocy i wsparcia. Każdy z nas ma inne doświadczenia, dzielmy się nimi.


Zbudujmy wspólnie silną i wspierającą się grupę!

Masz wątpliwości czy ta grupa jest dla Ciebie? Oto 5 powodów, które rozwieją je w mgnieniu oka: 1. Każdy z nas miewa słabsze dni… Nie rezygnuj wtedy z założonego celu, tylko zajrzyj na grupę, znajdziesz tutaj mnóstwo pozytywnej energii, która nastroi Ciebie do dalszego działania.

 2. Człowiek jest istotą społeczną, przynależność do grupy jest jego naturalną potrzebą 🙂

 3. Przeciwności losu? W silnej grupie łatwiej je pokonać. Otrzymasz rady, wskazówki od osób, które mają podobne doświadczenia.

 4. Pamiętaj, że to grupa ludzi z całej Polski (może i z zagranicy?). Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz tutaj osobę ze swojego miasta i wirtualną motywację przeniesiecie do rzeczywistości. Wspólne bieganie? Fitness? Spacery? Brzmi ekstra, prawda? 🙂

 5. Wspólna pasja, wspólny cel = wzajemna motywacja! Zaangażowanie i działanie innych rozbudzi w Tobie chęć do podjęcia działania.


 6. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać 🙂  Stwórzmy wspólnie najlepszą grupę EVER!  Bez restrykcji, presji, spięcia….  Zasada jest jedna! Szczęśliwe i zdrowe stawianie czoła codziennej rzeczywistości. Razem nam się uda 🙂