Co roku wielu Polaków podejmuje próbę zgubienia zbędnych kilogramów i niestety wielu z nich szybko rezygnuje. Przekonują się o tym, jak trudne do wykonania jest to zadanie. Samo zadeklarowanie chęci zmian to zbyt mało. Potem trzeba konsekwentnie trzymać się planu. Samotna walka o zdrowsze życie może zakończyć się porażką. Zdecydowanie lepiej jest zapewnić sobie wsparcie specjalisty, w tym przypadku jest to dietetyk. Poradnia Mój Dietetyk działa również w Trójmieście. Oferuje profesjonalne wsparcie tym osobom, które chcą schudnąć. Najpierw wejdź na stronę internetową poradni i zapoznaj się z jej ofertą. Jeżeli jesteś nią zainteresowany, zarezerwuj wizytę w gabinecie dietetyka. Zadzwoń pod podany na stronie internetowej numer telefonu lub skorzystaj z formularza. W tym drugim przypadku przesyłasz swoje dane kontaktowe, a wtedy przedstawiciel poradni dzwoni do Ciebie. Klientami poradni Mój Dietetyk było już wielu mieszkańców Trójmiasta. Również i Ty możesz tutaj uzyskać pomoc.

Gabinet Mój dietetyk Gdynia

Więcej informacji: https://mojdietetyk.pl/placowki/gdynia

Gabinet Mój dietetyk Gdańsk

Więcej informacji: https://mojdietetyk.pl/placowki/gdansk-wrzeszcz

 

Jak umówić się na wizytę w gabinecie

Podczas jej trwania będziesz musiał odpowiedzieć na wiele pytań. Będą one dotyczyć tego, jak wygląda Twoja codzienność. Dla dietetyka będzie istotne to, gdzie pracujesz i jaki jest charakter wykonywanej przez Ciebie pracy. Siedzisz za biurkiem czy też pracujesz fizycznie? Ma to duże znaczenie. Zostaniesz również zapytany o Twoje nawyki żywieniowe. Dietetyk będzie chciał dowiedzieć się co lubisz jeść i jak często spożywasz posiłki w ciągu dnia. Zostaniesz również zważony. Zebrane przez specjalistę z poradni Mój Dietetyk informacje pomogą mu opracować Twój indywidualny jadłospis. Zostaniesz również poinformowany o tym, co konkretnie zawierają dostępne pakiety. Powinieneś wykupić ten, który najbardziej pasuje do Twoich potrzeb. Dietetyk wyjaśni Ci szczegółowo, co oznacza wykupienie konkretnego pakietu, a wtedy Ty podejmiesz decyzję.

GABINETY MÓJ DIETETYK:

 

Odebranie jadłospisu

Podczas drugiej wizyty w gabinecie poradni zostanie Ci przedstawiony jadłospis, który został opracowany specjalnie dla Ciebie przez dietetyka. Obejmie on okres 14 dni. Możesz spodziewać się zarówno dużych zmian w Twoim sposobie odżywiania się, jak i zachowania pewnych elementów poprzedniego stylu życia. To specjalista zdecyduje o tym, jak duże zmiany muszą być prowadzone, abyś mógł zacząć szybko tracić na wadze. Jeżeli wykupiony przez Ciebie pakiet zawiera opcję opracowania Twojego indywidualnego jadłospisu, to Twoja następna wizyta w gabinecie poradni Mój Dietetyk w Trójmieście odbędzie się za 14 dni. Będzie to spotkanie kontrolne. Dietetyk zapyta Cię o to, czy nadal jesteś tak samo zdeterminowany, jak na samym początku waszej współpracy. Kolejne spotkania kontrolne będą się odbywać co dwa tygodnie. Wraz z gubionymi przez Ciebie kilogramami będzie również wzrastać Twoja wiedza na temat zdrowego żywienia. Z pewnością zaprocentuje to w przyszłości, kiedy zakończy się Twoja współpraca z dietetykiem.

Niektóre z dostępnych pakietów zapewniają organizację spotkania podtrzymującego. Jak sama jego nazwa wskazuje, jego celem jest podtrzymanie Twojej determinacji w walce o nowe, zdrowe życie. Jesteś mieszkańcem Trójmiasta i masz problem z nadwagą? Obawiasz się, że samodzielnie nie poradzisz sobie z tym problemem? Jak najszybciej umów się na wizytę w gabinecie poradni Mój Dietetyk.