Wiele osób postanawia w pewnym momencie swojego życia zmienić w nim coś, zacząć funkcjonować inaczej. Często podejmowana jest wtedy decyzja o próbie zgubienia zbędnych kilogramów. Wtedy okazuje się, jak ciężkie do wykonania jest to zadanie. Aby faktycznie schudnąć, trzeba być wyjątkowo mocno zmotywowanym i nie zniechęcać się przy pierwszych niepowodzeniach. Jest to trudne, ale realizacja tego planu jest w zasięgu każdego. Z pewnością będzie Ci łatwiej, jeśli skorzystasz z porady profesjonalnego dietetyka.

 

Jak umówić się na wizytę w gabinecie Mój Dietetyk Poznań?

Mieszkasz w Poznaniu lub w miejscowości znajdującej się w Wielkopolsce? Jesteś zdecydowany na wprowadzenie zmian w swoim codziennym funkcjonowaniu? Chcesz schudnąć i zacząć żyć zdrowo? Powinieneś odwiedzić poradnię Mój Dietetyk. Aby umówić wizytę ze specjalistą zadzwoń pod numer podany na stronie internetowej przychodni lub prześlij wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego. Możesz również odwiedzić znany i popularny w Polsce portal o nazwie Znany Lekarz. Jest możliwe umówienie się na wizytę korzystając z tej właśnie strony internetowej.

Pierwsza wizyta

Pierwsze spotkanie z dietetykiem zawsze oznacza to samo- będziesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na wiele szczegółowych pytań. Dotyczyć one będą Twojego trybu życia i sposobu, w jaki się odżywiasz. Postaraj się odpowiedzieć szczerze na każde z tych pytań, ponieważ od tego zależeć będzie to, co zaleci Ci dietetyk. Pamiętaj o tym, że zależy mu na Twoim zdrowiu a wspomnianych pytań nie zadaje on dla przyjemności, tylko dlatego, aby jak najlepiej poznać Twój problem. Nie powinno Cię również zdziwić, jeśli zostaniesz poproszony o stanięcie na wadze oraz wtedy, gdy dietetyk postanowi zmierzyć Twój wzrost. Te wszystkie informacje są mu potrzebne do tego, aby opracować skuteczny plan działania, dzięki któremu schudniesz.

„Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze“- pakiet przeznaczony dla tych osób, które nie zmagają się z żadną poważną chorobą, a chcą tylko schudnąć kilka kilogramów.

„Specjalistyczna opieka dietetyczna”- pakiet dla tych osób, na których chorobę ma wpływ stosowana przez nie dieta. Muszą one być gotowe na to, że dietetyk poprosi je o udanie się do lekarza w celu wykonania dodatkowych badań.

„Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu“- pakiet dla osób, które chcą radykalnie zmienić sposób, w jaki się odżywiają. Ci, którzy z niego skorzystają, będą mieli również możliwość zdobycia cennej wiedzy na temat dietetyki.

 

GABINETY MÓJ DIETETYK:

 

 

Jadłospis

Podczas drugiego spotkania z dietetykiem zaprezentuje Ci on specjalnie przygotowany dla Ciebie jadłospis. Powstanie on w oparciu o informacje uzyskane przez specjalistę podczas pierwszej wizyty. Jadłospis będzie obejmował kolejnych 14 dni.

Wizyta kontrolna

Po tym, gdy miną już wspomniane powyżej dwa tygodnie, pojawisz się ponownie w gabinecie specjalisty z przychodni Mój Dietetyk w Poznaniu. Sprawdzi on, jakie efekty przyniósł pierwszy etap zaleconej przez niego kuracji. Dietetyk zapyta Cię o to, jak się czujesz wprowadzając zmiany w sposobie odżywiania się i czy nadal jesteś tak samo mocno przekonany o tym, że wytrwasz w swoim postanowieniu. Otrzymasz jadłospis na kolejnych 14 dni.

Każda kolejna wizyta kontrolna będzie odbywać się co dwa tygodnie. Będzie wtedy ustalany jadłospis na 14 dni. Nie musi być on cały czas taki sam. Dietetyk może wprowadzać w nim zmiany. Wszystko będzie zależało od postępów terapii. Z każdym spotkaniem Twoja wiedza na temat dietetyki będzie wzrastać, co również jest elementem prowadzonej przez specjalistę kuracji.

Ustabilizowanie masy ciała, utrwalenie nowych nawyków

Jeśli spotkania z dietetykiem i stosowanie się do jego zaleceń przyniosły pozytywne rezultaty, stanie przed Tobą szansa na trwałą zmianę swojego życia. Jeżeli wytrwasz w swoim postanowieniu i nie wrócisz do dawnych nawyków, najprawdopodobniej już nigdy nie będziesz zmagał się z nadwagą.

Niektóre z pakietów umożliwiają umówienie dodatkowego spotkania z dietetykiem. Jeżeli uważasz, że jest Ci to potrzebne, skorzystaj z opcji dodatkowych konsultacji.

Poradnia Mój Dietetyk zaprasza wszystkich mieszkańców Poznania oraz całej Wielkopolski. Dzięki nam możesz zacząć żyć zdrowo, pozbyć się zbędnych kilogramów, a przez to znacznie poprawić swoje samopoczucie.