Co roku wielu Polaków deklaruje, że rozpoczyna wprowadzanie takich zmian swoich życiu, dzięki którym możliwe będzie schudnięcie. Niestety w większości przypadków kończy się na dobrych chęciach. Kiedy pojawiają się pierwsze trudności, wiele osób rezygnuje z próby zgubienia zbędnych kilogramów i pozostaje przy swoich dawnych nawykach. Warto pamiętać o tym, że zdecydowanie łatwiej będzie Ci schudnąć, jeżeli zapewnisz sobie wsparcie ze strony profesjonalnego dietetyka. Dotyczy to również mieszkańców Kielc. Oczywiście możesz spróbować samodzielnej walki o zdrowie bazując na internetowych poradnikach. Pamiętaj jednak o tym, że niezwykle trudno jest zweryfikować to, jaką wartość mają takie porady. Nie da się wykluczyć tego, że ich autorem jest osoba, która nie ma żadnej wiedzy na temat zdrowego żywienia.

 

 

Jak umówić się na wizytę w gabinecie dietetyk Kielce?

Mieszkasz w Kielcach i chcesz zgubić zbędne kilogramy? Powinieneś skontaktować się z profesjonalistą. Znajdziesz go w przychodni Mój Dietetyk. Jak można umówić się na wizytę? Najprostszy sposób to telefon pod numer podany na stronie internetowej przychodni. Jedną z opcji jest również skorzystanie z formularza, który znajdziesz na tej właśnie witrynie. Jeżeli korzystasz z portalu Znany Lekarz to wiedz, że możesz umówić się na wizytę również za jego pośrednictwem.

Twoje pierwsze spotkanie z dietetykiem w gabinecie w Kielcach

Zawsze wygląda ona mniej więcej tak samo. Dietetyk przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad. Będzie go interesowało wszystko to, co dotyczy Twojego zdrowia i sposobu odżywiania się. Postaraj się szczegółowo odpowiedzieć na każde pytanie specjalisty. Im więcej informacji uda mu się uzyskać w trakcie tego wywiadu, tym bardziej skutecznie będzie mógł Ci pomóc. Dietetyk sprawdzi również, ile aktualnie ważysz. Po tym, gdy specjalista będzie już posiadał na tyle szczegółową wiedzę, aby móc zaplanować dalsze kroki, zostaniesz poinformowany o tym, jaki pakiet możesz wykupić. Jest ich kilka do wyboru. Niektóre przeznaczone są dla osób z niewielką nadwagą, inne dla tych, które będą musiały zrzucić sporo zbędnych kilogramów, aby móc zdrowo żyć. Dietetyk przedstawi Ci opis każdego z pakietów i doradzi, który z nich powinieneś wybrać.

 

GABINETY MÓJ DIETETYK:

Odbieranie jadłospisu

Odbierzesz go w trakcie swojej drugiej wizyty w gabinecie specjalisty. Będzie obejmował okres dwóch tygodni. Czy będzie mocno różnił się od Twojego dotychczasowego, standardowego jadłospisu? To zależy od informacji, które dietetyk zebrał na Twój temat w trakcie pierwszego spotkania. Całkiem możliwe, że zmiany będą duże. Pamiętaj o tym, że wszystko to jest dla Twojego dobra.

Wizyta kontrolna w gabinecie specjalisty w Kielcach

Odbędzie się ona dwa tygodnie po ostatniej, na której otrzymałeś od dietetyka swój pierwszy jadłospis. Specjalista będzie mógł ocenić pierwsze efekty zaproponowanej przez niego kuracji. Masz wątpliwości dotyczące zaleceń dietetyka? Nie czujesz się tak silnie zmotywowany, jak na początku? Opowiedz mu tym. Jego zadaniem jest podtrzymywać Cię na duchu, abyś nie rezygnował z obranej wcześniej drogi. Kolejne wizyty kontrolne będą odbywać się co 14 dni. Na każdej z nich będziesz otrzymywał nowy jadłospis. Z pewnością będzie również stale rosła Twoja wiedza na temat zasad zdrowego odżywiania się.

Stabilizacja masy ciała połączona z utrwaleniem nowych nawyków

Jeżeli pakiet, który wykupiłeś zawierał taką możliwość, a Ty jesteś na to zdecydowany, zorganizowane zostanie spotkanie podtrzymujące. Jego nazwa wyjaśnia praktycznie wszystko. Spotkanie z dietetykiem będzie miało na celu zmotywowanie Cię do dalszej pracy w chwili, gdy przeżywasz lekki kryzys.

Mieszkasz w Kielcach lub w jednej z miejscowości leżących w województwie świętokrzyskim? Zależy Ci na tym, aby schudnąć? Umów się na wizytę ze specjalistą w przychodni Mój Dietetyk.