Co zrobić, aby schudnąć? Serdecznie polecamy wszystkim osobom zmagającym się z nadwagą nasz Szczęśliwy Sposób Odżywiania! Nie musisz rezygnować ze smacznego jedzenia, aby schudnąć! Odczujesz poprawę stanu zdrowia i nastroju już po kilku dniach od rozpoczęcia kuracji. Nie jesteśmy jedną z tych firm oferujących suplementy diety. Zajmujemy się opracowywaniem dla każdego naszego Klienta jego własnego, indywidualnego planu skutecznego odchudzania. Bierzemy pod uwagę zwyczaje kulinarne i możliwy do wygospodarowania czas wolny zgłaszajacych się do nas osób. Zainteresowała Cię nasza oferta? Jak najszybciej zadzwoń pod numer 533 335 374 i umów się na spotkanie z naszym dietetykiem. Możesz też przesłać nam swoje dane używając formularza kontaktowego, który znajdziesz na naszej stronie. Wtedy to my zadzwonimy do Ciebie.

Rejestracja wizyty

Wizytę w poradni Mój Dietetyk możesz umówić telefonicznie, mailowo, poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie lub dzięki portalowi Znany lekarz ( wybrane gabinety ). Pierwsze spotkanie ma zawsze charakter informacyjny. Dietetyk szczegółowo przedstawi Ci ofertę poradni Mój Dietetyk, odpowiadając przy tym na wszystkie Twoje pytania. Dowiesz się jakie konkretnie pakiety oferujemy i który z nich w opinii naszego specjalisty byłby najlepszy dla Ciebie.

Dieta dla serca

Pierwsza wizyta

Dietetyk szczegółowo wypyta Cię o to, jaki tryb życia aktualnie prowadzisz, czy jesteś aktywny fizycznie, a jeżeli tak, to jakie są najczęściej wykonywane przez Ciebie aktywności ( jazda na rowerze, basen, siłownia itd. ). Nasz specjalista zechce również poznać stan Twojego zdrowia ( poinformuj o wszystkich chorobach i dolegliwościach, z jakimi się zmagasz) oraz dowiedzieć się, jakie są Twoje preferencje kulinarne. Pierwsze spotkanie zwiazane jest również ze szczegółowymi pomiarami Twojego ciała, jakie przejdziesz w gabinecie. Dietetyk sprawdzi, jaka jest Twoja aktualna waga. Wykorzystując specjalistyczny analizator ustali również, jaka jest zawartość wody, tkanki tłuszczowej i mięśni w Twoim organiźmie. Nasz specjalista będzie również chciał ustalić, jak przebiega u Ciebie przemiana materii. Dzięki wszystkim tym informacjom dietetyk będzie mógł ustalić,ile kalorii potrzebujesz w ciągu doby i zaproponować Ci jeden z oferowanych przez poradnię Mój Dietetyk Bydgoszcz pakietów. Ustali również przewidywany czas trwania terapii.

Jeżeli nie dolega Ci żadna choroba a chcesz zgubić zbędne kilogramy nie rezygnując przy tym z potraw, które lubisz, a do tego potrzebna Ci jest do wdrożenia zmian motywacja i fachowa pomoc, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie pakiet noszący nazwę „Szczęśliwy sposób odżywiania na zawsze”. Podczas omawiania zaleceń w nim zawartych na spotkaniu z naszym dietetykiem zostanie ustalony najlepszy sposób na zmotywowanie Cię do działania. Zostanie również przedyskutowany sposób na to, co zrobić, aby możliwie w jak najmniejszym dla skuteczności kuracji stopniu zrezygnować z lubianych przez Ciebie potraw.

Możliwe, że dolega Ci schorzenie związane z tym, co znajduje się w Twojej diecie. W takim przypadku możemy zaoferować Ci skorzystanie z pakietu o nazwie „Specjalistyczna opieka dietetyczna”. W trakcie spotkania z naszym specjalistą przedstawisz wszystkie swoje aktualne wyniki najważniejszych badań. Dietetyk na tej podstawie oceni Twój stan zdrowia, możliwe jest również, że zaleci konsultacje z lekarzem okeślonej specjalności. Następnie dietetyk ustali skład Twojego jadlospisu biorąc pod uwagę wszystkie choroby, na jakie cierpisz.

Chciałbyś zdobyć wiedzę dotyczącą sposobów na zdrowe odżywianie się i prawidłowych nawyków związanych z żywieniem? Dręczą Cię dotyczące tego tematu pytania, nie wiesz czy znalezione przez Ciebie w internecie informacje dotyczące jedzenia są prawdziwe, czy też nie? Najlepszy dla Ciebie będzie pakiet, który nosi nazwę “Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu” – gabinet dietetyczny Bydgoszcz. Dowiesz się wszystkiego, co dotyczy zdrowego żywienia, poznasz też sposoby na skuteczne zmotywowanie się do wdrożenia prozdrowotnych zmian.

Odebranie jadłospisu

Główny punkt kolejnej wizyty w poradni to odebranie z rąk dietetyka specjalnie dla Ciebie przygotowanego jadłospisu na okres 14 dni. Nie dotyczy to tych osób, które zdecydowały się na pakiet o nazwie „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”. Nasz specjalista szczegółowo omówi zawartość jadlospisu, wspólnie ustalicie również pierwszy cel terapii, jaki należy wykonać w najbliższym czasie. Poznaj mój dietetyk Bydgoszcz cennik – https://mojdietetyk.pl/cennik-bydgoszcz.

Spotkania kontrolne

Jeżeli wybrałeś jeden z pakietów zawierajacych opcję przygotowania dla Ciebie jadłospisu, możesz spodziewać się w ciągu dwóch tygodni od momentu jego otrzymania zaproszenia na spotkanie kontrolne. Wspólnie z dietetykiem omówicie pierwsze efekty kuracji. Zostaniesz zapytany o to, czy uważasz zalecone przez naszego specjalistę potrawy za smaczne. Będzie on również zainteresowany tym, jakie jest Twoje samopoczucie i czy nie odczuwasz ewentualnego zwątpienia dotyczącego kontynuowania kuracji. Jeśli tak, otrzymasz od dietetyka motywujące do działania porady. Zostaną również ustalone kolejne cele do osiągnięcia, otrzymasz także kolejny jadłospis na 14 dni.

Następne spotkania kontrolne będą odbywać się co 2 tygodnie. Za każdym razem otrzymasz nowy jadłospis. Przy jego ustalaniu zawsze brane jest pod uwagę to, ile wolnego czasu na przygotowanie zalecanych Ci potraw możesz wygospodarować. Otrzymasz również cenne porady odnośnie zmiany niekorzystnych dla zdrowia nawyków żywieniowych. Dietetyk będzie również dla Ciebie wsparciem w chwilach zwątpienia. Zawsze wtedy zmotywuje Cię on do dalszego działania. Liczba spotkań ze specjalista, jakie odbędą się w trakcie trwania terapii zależy od ustalonych do osiągnięcia celów i od trudności, jakie sprawiać będzie ich realizacja.

Podczas spotkań z dietetykiem, które odbywać się będą w ramach pakietu z coachingiem zdobędziesz cenną wiedzę dotyczącą takich zagadnień, jak odpowiednie nawodnienie organizmu, korzyści z prowadzenia aktywności fizycznej, eliminacja tłuszczu i cukru z diety. Do tego poznasz techniki służące skutecznemu motywowaniu się do wprowadzania prozdrowotnych zmian w swoim życiu. Nasz specjalista będzie na bieżąco oceniał Twoje postępy w realizacji założonych celów.

Stabilizacja masy ciała i utrwalenie nawyków

Jeśli wybrałeś pakiet zawierajacy opcję przygotowania specjalnie dla Ciebie jadlospisu i zrealizujesz cele, które sobie zaplanowałeś, otrzymasz listę zaleceń dotyczących tego co zrobić, abyś nigdy już nie powrócił do dawnych, niekorzystnych dla Twojego zdrowia nawyków. Otrzymasz od dietetyka zestaw materiałów edukacyjnych. Dowiesz sięz nich między innymi tego, jak uniknąć pojawienia się efektu jojo.

Jeżeli wybrałeś pakiet z konsultacjami i zrealizowałeś założony cel, otrzymasz od nas zaproszenie na spotkanie ( lub spotkania ) podtrzymujące. Ich zadaniem jest doprowadzenie do sytuacji, w której Twoja wiedza na temat zdrowego żywienia będzie na tyle duża, że nie będzie groził Ci efekt jojo i nigdy też nie powrócisz już do swoich dawnych, złych nawyków żywieniowych.