Co zrobić, aby zrzucić tych kilka zbędnych kilogramów? Czas na zmiany w Twojej diecie, przejdź na Szczęśliwy Sposób Odżywiania! Możesz jeść do syta, a do tego zdrowo i stracić przy tym zbędne kilogramy. Twoje zdrowie ( a do tego również nastrój ) ulegnie poprawie już po pierwszym dniu nowej diety. Nie musisz łykać żadnych pigułek! Nie zajmujemy się sprzedaż suplementów, dla każdego klienta opracowujemy specjalnie przystosowany do jego potrzeb plan diety. Będzie on dostosowany do jego kulinarnego gustu, ilości czasu wolnego, jaki posiada. Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń pod numer 533 335 374 i umów się na spotkanie z naszym dietetykiem. Możesz też zostawić swoje dane wykorzystując formularz kontaktowy na naszej stronie, wtedy to my zadzwonimy do Ciebie.

Umówienie wizyty w Gdańsku

Na spotkanie ze specjalistą od żywienia w poradni Mój Dietetyk możesz umówić się telefonicznie, mailowo lub też za pośrednictwem popularnego portalu “Znany lekarz”. Pierwsze spotkanie z dietetykiem będzie miało charakter informacyjny. Dowiesz się wszystkiego o szerokiej ofercie poradni Mój Dietetyk. Otrzymasz szczegółowe informacje o wszystkich możliwych sposobach współpracy i o tym, jakie pakiety są aktualnie dostępne. Następnie wspólnie z dietetykiem ustalisz, z których punktów oferty skorzystasz. Z pewnością otrzymasz od niego fachową poradę. Gabinet dietetyczny Gdańsk – zaprasza na wizytę!

Pierwsza wizyta

Dietetyk zainteresowany będzie uzyskaniem przez Ciebie szczegółowych informacji na temat ogólnego stanu Twojego zdrowia. Opowiedz mu o tym, jaki tryb życia prowadzisz, czy uprawiasz sport, a jeśli tak to jaki i jak często. Chętnie również posłucha on o tym, jakie są Twoje zwyczaje żywieniowe. Powiedz również dietetykowi, jakie są Twoje oczekiwania, jakie cele sobie stawiasz, jeśli chodzi o zgubienie zbędnych kilogramów i zmianę trybu życia na bardziej aktywny. Nasz specjalista w trakcie pierwszej wizyty dokładnie zważy Cię i zmierzy. Zbada również z pomocą nowoczesnego urządzenia –analizatora to, jaką zawartość Twojego ciała stanowi woda, a jaką masa mięśniowa oraz tłuszcz. Dietetyk Gdańsk sprawdzi również, jak wygląda u Ciebie przemiana materii. Jest to ważne,aby oszacować Twoje dobowe zapotrzebowanie na kalorie. Po uzyskaniu tych wszytkich informacji specjalista zaproponuje Ci najbardziej pasujacy do Twoich potrzeb pakiet i ustali, jak długo powinna potrwać zalecona przez niego kuracja .

Jeśli Twój stan zdrowia jest dobry, a planujesz tylko pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, do tego nie chcesz rezygnować ze swoich ulubionych produktów i uważasz, że potrzebne Ci motywujące do działania wsparcie, najlepszą opcją wydaje się pakiet o nazwie „Szcześliwy sposób odżywiania na zawsze“. W trakcie spotkania z dietetykiem zostaniesz poinformowany o jego szczegółach, sposobach zmotywowana się do przeprowadzenia zmian. Otrzymasz porady dotyczące tego, co powinieneś zmienić w swoim trybie życia, aby było ono zdrowsze.

Jeżeli dolega Ci choroba, która zależna jest od składników Twojej diety, powinieneś zainteresować się pakietem o nazwie „Specjalistyczna opieka dietetyczna”. Podczas pierwszego spotkania z dietetykiem poprosi Cię on o okazanie aktualnych wyników badań. Na tej podstawie nasz specjalista dokona szczegółowej oceny Twojego aktualnego stanu zdrowia. W razie potrzeby skonsultuje się z lekarzem innej specjalności. Efektem tych działań będzie przygotowany specjalnie dla Ciebie jadłospis, który uwzględniał będzie choroby, na które cierpisz. Jeżeli będzie możliwe dostosowanie diety do Twoich nawyków żywieniowych bez uszczerbku dla skuteczności kuracji , na pewno tak właśnie się stanie.

Jeśli Twój cel to wyrobienie sobie nowych, korzystnych dla zdrowia nawyków żywieniowych a męczy Cie wiele wątpliwości dotyczących tego tematu, idealny dla Ciebie będzie pakiet o nazwie „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu“. Dzięki niemu znacznie podniesie się Twój poziom wiedzy na temat zdrowego żywienia. Do tego nauczysz się skutecznie motywować do wprowadzania w swoim życiu prozdrowotnych zmian. Zobacz też dietetyk Gdańsk cennik wizyt.

Odbieranie jadłospisu

Podczas kolejnej wizyty u dietetyka odbierzesz przygotowany specjalnie dla Ciebie jadłospis zawierający zalecenia kulinarne na najbliższych 14 dni ( chyba, że zdecydowałeś się na pakiet „Konsultacje dietetyczne z elementami coachingu”). Następnie omawiasz treść jadłospisu z naszym specjalistą i na podstawie tej rozmowy wspólnie ustalacie cel, jaki powinien zostać osiągnięty podczas pierwszego etapu kuracji.

Wizyta kontrolna

Jesli zdecydowałeś się na pakiet z jadlospisem, po około dwóch tygodniach trwania kuracji zaostaniesz zaproszony na pierwszą wizytę kontrolną. Zostaną podczas niej omówione pierwsze efekty terapii, jakie dało się juz zaobserwować. Opowiesz o swoim nastroju i o tym, jak smakują Ci zalecone przez dietetyka produkty żywnościowe. Ustalicie wspólnie z naszym specjalistą kolejne cele do osiągniecia. Na koniec zostanie opracowany dla Ciebie jadłospis na następnych 14 dni.

Kolejne wizyty kontrolne odbywać się będą co 2 tygodnie. Podczas każdej z nich ustalony będzie nowy jadłospis. Zawsze będzie on dostosowany do Twoich możliwości, jeśli chodzi o czas wolny konieczny do przyrządzenia zalecanych przez dietetyka posiłków. Na każdej z wizyt zdobywał będziesz coraz większą wiedzę na temat zdrowego odżywiania się. Możesz być również pewny wsparcia, jakie otrzymasz w razie pojawienia się kryzysowej sytuacji. Ile spotkań okaże się koniecznych? Wszystko zależy od postępów terapii, Twojego nastawienia i tempa realizacji zaleceń.

W czasie kolejnych wizyt będziesz wspólnie z dietetykiem pracował nad wdrożeniem w swoim życiu zmian dotyczących prawidłowego nawodnienia organizmu, zwiększenia aktywności fizycznej oraz sposobów na zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Dzięki wsparciu ze strony dietetyka z pewnością będziesz w stanie zmiany te wprowadzić. Na kolejnych wizytach będziecie omawiać postępy w ich praktycznym wdrażaniu.

Stabilizacja masy ciała oraz utrwalenie nowych nawyków

Jeżeli zamówiłeś pakiet z jadłospisem i osiągniesz już wyznaczone na pierwszej wizycie cele, otrzymasz porady co należy zrobić, aby sytuacja ta została ustabilizowana, żebyś nie wrócił już do poprzednich złych nawyków żywieniowych. Otrzymasz na przykład porady dotyczące tego, co zrobić, aby nie pojawił się efekt jojo.

Jeżeli wybrałeś pakiet zawierajacy opcję konsultacji, to po tym, gdy osiągniesz założony przez Ciebie cel zostaniesz zaproszony na tzw. spotkanie podtrzymujące. Jego termin zostanie indywidualnie ustalony a głównym jego tematem będzie zapobieganie słynnemu efektowi jojo. Dowiesz się też, co należy zrobić, aby nigdy już nie wrócić do poprzednich, niezdrowych nawyków.