Co roku wielu Polaków dochodzi do wniosku, że dla ich zdrowia najlepsze byłoby zgubienie kilku zbędnych kilogramów. W wielu przypadkach kończy się jedynie na dobrych chęciach. Okazuje się bowiem, że schudnąć można tylko wtedy, gdy ma się odpowiednio silną wolę. Trzeba być zdeterminowanym, aby osiągnąć założony przez siebie ambitny cel. Sama zmiana nawyków żywieniowych zwykle nie wystarczy. Konieczne jest również podjęcie aktywności fizycznej.

Gabinet dietetyczny Olsztyn

Dla osób, które zaniedbały tą kwestię może się to okazać sporym problemem. Niektórzy próbują samodzielnie układać swój nowy jadłospis w oparciu o internetowe poradniki. Należy pamiętać, że najprawdopodobniej nie są to porady zweryfikowane przez specjalistów. Zdecydowanie lepiej jest udać się do profesjonalnego dietetyka, który opracuje Twój nowy plan żywienia. Mieszkasz w Olsztynie lub okolicach tego miasta i jesteś zdecydowany na wprowadzenie takich zmian w swoim życiu, dzięki którym schudniesz? Skorzystaj z oferty, jaką ma dla Ciebie poradnia Twój dietetyk. Nie musisz pojawiać się tam osobiście, aby umówić wizytę. Możesz to zrobić telefonicznie lub też za pośrednictwem internetu. Nie chodzi tutaj wyłącznie o stronę poradni, ale również popularny portal Znany Lekarz umożliwiający zdalną rezerwację wizyt lekarskich.

Działamy też: Mój dietetyk Gdańsk / Mój dietetyk Wrocław / Mój dietetyk Warszawa

Podczas pierwszej wizyty dietetyk będzie chciał dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Będzie szczególnie zainteresowany trybem życia, jaki prowadzisz. Spodziewaj się więc pytań dotyczących Twojej pracy, uprawianego przez Ciebie sportu, sposobów spędzania czasu wolnego. Być może poczujesz się nieswojo słysząc takie pytania. Pomyśl jednak o tym, że nie ma innej możliwości, aby dietetyk mógł poznać przyczyny Twoich problemów z nadwagą. Po przeanalizowaniu zebranych informacji specjalista ułoży jadłospis, który otrzymasz od niego podczas drugiej wizyty w gabinecie poradni Mój Dietetyk w Olsztynie. Przyjdzie też wtedy czas na wybór jednego z dostępnych w ofercie pakietów. Nasz specjalista zapozna Cię ze szczegółami oferty i podpowie, który z nich będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

Kiedy miną dwa tygodnie od Twojej drugiej wizyty w gabinecie dietetyka, pojawisz się w nim ponownie, aby mógł się on zapoznać z pierwszymi efektami zaleconej przez niego kuracji. Opracuje on też wtedy jadłospis na kolejnych 14 dni. Może być bardzo podobny do poprzedniego lub też się od niego różnić. Wszystko zależy od oceny naszego specjalisty. Kolejne spotkania z dietetykiem będą się odbywać co dwa tygodnie. Jeżeli wybrany przez Ciebie pakiet zawiera taką możliwość, możesz poprosić o tzw. spotkanie podtrzymujące.

Mieszkasz w Olsztynie i chcesz zgubić kilka zbędnych kilogramów? Nie ufasz internetowym poradnikom zawierającym informacje, których źródła nie da się ustalić? Poradnia Mój Dietetyk to miejsce, które koniecznie powinieneś odwiedzić.