Dietetyk Elżbieta Bujak

Witaj, nazywam się Elżbieta Bujak 🙂 Jako dietetyk staram się walczyć z pojmowaniem diety, jako czasu “udręki”, w którym przez pewien okres trzeba być głodnym i odmawiać sobie wszelkich “żywieniowych przyjemności”. Często, gdy rozmawiamy  o czasie trwania diety (dwa, trzy tygodnie, a nawet więcej), słyszę pytanie “Co potem? Jak nie zaprzepaścić efektów mojej pracy?”

Może właśnie dlatego nie lubię słowa dieta.

Większość osób które mnie odwiedzają dziwi się, że moje jadłospisy nie są restrykcyjne i można jeść wszystko albo prawie wszystko. 🙂  Stawiam na zmianę nawyków żywieniowych nie tylko na czas naszych spotkań, ale na stałe! Chodzi przecież o to, żeby pacjent czuł się ze sobą i swoim ciałem dobrze nie tylko w czasie trwania naszych spotkań, ale również kiedy nasza współpraca już się zakończy.  Dążę do tego, żebyś mógł funkcjonować zdrowo każdego dnia, nawet wtedy, kiedy warunki nie są sprzyjające “byciu fit”! 🙂 do każdego podchodzę bardzo indywidualnie. Dlaczego? Ponieważ każdy z Was to inna historia. Jest pani z biura, która może jeść regularnie bo praca na to pozwala, jest  nauczyciel, który ma 5 minut przerwy na zjedzenie posiłku, a wreszcie kierowca ciężarówki, spędzający większość czasu poza domem. Ważne, żeby każdy z Was był szczęśliwy i czuł się dobrze sam ze sobą, a ja mam satysfakcję, że mogę w tym uczestniczyć.

Specjalizuję się w dietach odchudzających, dietach dla dzieci i młodzieży,  dietach w chorobach tarczycy oraz w insulinooporności.

Nawyki żywieniowe to jedno, a aktywność fizyczna to drugie!

Właśnie dlatego postanowiłam nawiązać współpracę z Justyną Zakrzewską, która jest trenerem personalnym z pasji, zamiłowania i powołania.  Tak powstał Twój Szczęśliwy Pakiet.

Co proponujemy?

Pakiet 2 tygodnie:

  • Jadłospis 2-tygodniowy
  • wizyta wstępna
  • 1 spotkanie kontrolne
  • 4 treningi z trenerem personalnym

Cena: 490 zł zamiast 620 zł

Pakiet miesięczny

  • 2 x  jadłospisy 14- dniowe
  • wizyta wstępna
  • 2 wizyty kontrolne
  • 8 spotkań z trenerem personalnym

Cena: 790 zł zamiast 1020 zł


Kto choć raz był na zajęciach prowadzonych przez Justynę z pewnością dobrze, wie, jaką adrenalinę może poczuć…i to bez szusowania „przecinakiem” 200km/h na ostrych zakrętach. Wystarczy wygodny strój, buty i jaaaazda. Trening funkcjonalny, fit burn , zajęcia taneczne dla dzieci to niektóre z zajęć, które prowadzi Justyna.

Justyna nie oszczędza ani kobiet ani mężczyzn, tak by kończąc trening obwodowy na ostatniej stacji każdy wiedział, że zrobił 200% normy. Turbo spalanie prowadzone przez nią to droga do marzeń o pięknej figurze. Zajęcia takie, jak te pozwalają oprócz zrzucenia kilku kilogramów, ujędrnić również ciało. Czy potrzeba więcej do szczęścia? 🙂

Justyna – chodząca bomba energii, zaraża każdego uczestnika zajęć pozytywną dawką radości, uśmiechu i pasji do sportu i zdrowego trybu życia W zdrowym ciele, zdrowy duch.Dietetyk Justyna Zakrzewska

Justyna Zakrzewska – Instruktor Fitness, Trener personalny, Instruktor Tańca, Animator dla dzieci

Pasja do sportu i fitness, choć nie narodziła się w jeden dzień, to wybuchła z wielką siłą. Dzięki możliwości współpracy ze sportowcami oraz innymi instruktorami sama ostatecznie wybrała sport i strefę fitness. I tak kolejno w roku 2012 została instruktorem fitness ze specjalnością w ćwiczeniach siłowych, 3 lata później tj. 2015r. – trenerem personalnym, a w 2018r. – Instruktorem Tańca. Zajęcia prowadzi w Klubie Karate Kyokushin Chikara w Kielcach. Dodatkowo jest Animatorem dla dzieci na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, potrafi zorganizować niezapomniane urodziny,  animacje na komunii, weselu czy chrzcinach.

Jesteś zdecydowany? Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

tel: +48 504 060 076

e-mail: kielce@mojdietetyk.pl