Praca dietetyk Łazy

Gabinet Dietetyczny online we franczyzie w sieci Mój Dietetyk

Witajcie na platformie “Mój Dietetyk”! Serdecznie witamy wszystkich, którzy rozważają przystąpienie do naszej społeczności. Poszukujemy pasjonatów, którzy z ogromnym zaangażowaniem propagują zdrowy styl życia i są gotowi oferować wsparcie naszym podopiecznym w dążeniu do polepszenia ich zdrowia. Oferujemy elastyczne opcje pracy zdalnej, pełne wsparcie oraz dostęp do zaawansowanych narzędzi. Jeśli tematyka związana z żywieniem stanowi źródło waszej pasji, jesteście ekspertami w dziedzinie zdrowego odżywiania i gotowi czynnie pomagać innym w poprawie ich zdrowia, serdecznie zachęcamy do dołączenia do naszej społeczności na platformie “Mój Dietetyk”. Razem wprowadzamy korzystne zmiany w życiu naszych podopiecznych.

Franczyza

franczyza
Krok 1

Wybór systemu pracy

Chcesz prowadzić swój gabinet dietetyczny online czy stacjonarnie? Jest to podstawowe pytanie, na które powinieneś sobie odpowiedzieć. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Tobie dokonać oceny.

krok 2

Zweryfikuj zasoby finansowe

Czy posiadasz wkład własny, aby zainwestować w swój gabinet dietetyczny online, czy będziesz potrzebował dofinansowania na ten cel? Uruchomienie gabinetu dietetycznego online jest już możliwe przy inwestycji rzędu 4000 zł. Jeśli potrzebujesz wsparcia z dofinansowania, pomożemy Tobie przebrnąć przez uciążliwe procedury, jeśli masz wkład własny… Świetnie! Skróci to czas oczekiwania na Twój wymarzony gabinet. W obu przypadkach, gwarantujemy stałe koszty podczas trwania współpracy franczyzowej. Nic Ciebie nie zaskoczy, chyba że pozytywnie.

Nie udało się Tobie otrzymać dofinansowania?
Zostań z nami na stażu lub podejmij pracę – > SPRAWDŹ

Krok 3

Biznesplan – zrób to z naszą
pomocą!

Czy masz opracowany szczegółowy, biznesowy plan działania? To niezbędne działanie, niezależnie czy ubiegasz się o dofinansowanie czy posiadasz już potrzebne fundusze. Zaczynasz od podstaw czyli: badania konkurencji, określenia budżetu, stworzenia analizy SWOT. Nie martw się! Pomożemy przebrnąć przez te kwestie. A po nawiązaniu współpracy wspólnie określamy plany strategiczne dla Twojego gabinetu. Zapraszamy Ciebie również do budowania strategii całej firmy. Chcemy abyś miał realny wpływ na jej rozwój!

Krok 4

Sprawdź koszty franczyzy

Czy akceptujesz koszty, które będziesz musiał ponieść na starcie? Stawiamy na transparentność. Poniżej przedstawiamy koszty, które będą Cię obowiązywały w momencie, kiedy zdecydujesz się na współpracę z nami. Możesz mieć pewność, że nie zaskoczymy Ciebie dodatkowymi opłatami!

  • Jednorazową wstępną opłatę licencyjną – 3000 zł
  • Comiesięczna stała opłata – 550 zł
  • Comiesięczna zmienna opłatę w wysokości 10% miesięcznych przychodów
Krok 5

Zaprojektuj swoją ścieżkę kariery

Czy jesteś przygotowany na stałe poszerzanie swojej wiedzy i szlifowanie umiejętności? Już na etapie wdrożenia dowiesz się od Nas, jak ważne jest, aby w jednej osobie połączyć dietetyka, przedsiębiorcę i marketingowca. Pozwoli to Tobie na późniejszych etapach pracy sprawnie zarządzać gabinetem, nawiązywać efektywne współprace oraz prowadzić szkolenia edukacyjne. Z nami rozwiniesz umiejętności merytoryczne oraz biznesowe!

Krok 6

Gratulacje! Jesteś gotowy
do podpisania z nami umowy
przedwstępnej

Czas na pierwsze formalności.. Mając świadomość powyższych aspektów, jesteś gotowy na podpisanie umowy przedwstępnej, która jest dla Nas znakiem, że jesteś poważnie zainteresowany współpracą i możemy podejmować pierwsze wspólne działania. Na tym etapie, przekazujemy Tobie wskazówki związane z otwarciem działalności oraz informacje dotyczące wstępnego przygotowania się do startu!

Krok 7

Szkolenie – pozyskaj KNOW HOW.
Zajmiemy się całym marketingiem

Gotowy na ogromną dawkę wiedzy bez wychodzenia z domu? Podczas szkolenia online otrzymujesz dostęp do kompleksowo opracowanego podręcznika procedur, zawierającego know how pracy w poradni Mój Dietetyk. A w nim m.in: sposoby pozyskiwania klientów, standardy obsługi, wzory diet, wskazówki na temat zarządzania gabinetem…. Ponadto szkolenie przygotuje Cię na podjęcie pierwszych działań marketingowych w Twoim regionie. Otrzymasz niezbędne narzędzia, wsparcie i materiały, które z sukcesem pozwolą postawić Tobie ten pierwszy krok!

franczyza
Krok 8

Jesteś gotowy do pracy z Klientem! Umowa ostateczna

Czas na ostatni krok, będący jednocześnie początkiem świetnej przygody – podpisanie umowy ostatecznej. Jesteś przygotowany na współpracę online z pierwszymi klientami! Pamiętaj, że przez cały okres trwania umowy otrzymujesz od nas wsparcie merytoryczne – nowe jadłospisy wzorcowe i konsultacje mentorów oraz wsparcie biznesowe -opieka specjalisty ds. marketingu oraz informacje odnośnie zmian prawnych w branży.

×