Jesteśmy zespołem ludzi, dla których dietetyka to nie tylko zawód, ale prawdziwa pasja. Wspieramy innych w osiąganiu szczęścia, poprzez zmianę nawyków żywieniowych i skuteczne, zdrowe odchudzanie (bez dodatkowych suplementów odchudzających). Udowadniamy, że dieta to nie restrykcje, lecz szczęśliwy styl życia, który daje wewnętrzne poczucie spełnienia: świetne samopoczucie, energię, chęć do działania oraz ogromną satysfakcję z samego siebie.

W swojej praktyce opieramy się na unikalnej wiedzy oraz indywidualnym podejściu do każdej osoby, która rozpoczyna pracę z dietetykiem. Zawsze słuchamy i motywujemy naszych podopiecznych. Wierzymy, że dzięki takiej postawie wypracowanie nowych nawyków żywieniowych staje się radosnym procesem, który pozwala cieszyć się jedzeniem i wzmaga poczucie satysfakcji z realizowanych postanowień.

Nie ma rzeczy niemozliwych-01-01

Wartości firmy

  • Stawiamy na zdrowie. Zdrowie osób zgłaszających się do poradni jest dla nas najważniejsze. Układając jadłospisy zawsze bierzemy pod uwagę aktualne wyniki badań klienta i dbamy o to, aby sposób odżywiania był odpowiednio dobrany do jego sytuacji zdrowotnej. Działamy w sposób zdrowy i naturalny – nie wspomagamy się suplementami odchudzającymi.
  • Zawsze wspieramy. Nie pozostawiamy klienta samego sobie – jesteśmy w kontakcie mailowym i telefonicznym, po to by wspólnie osiągnąć satysfakcjonujący efekt, a w razie pojawiającego się, nawet najmniejszego kryzysu, móc szybko zareagować.
  • Dzielimy się szczęściem. Nic bardziej nie motywuje, jak szczęście i spełnienie innych osób, które przeszły pozytywną przemianę w naszych poradniach. Chętnie dzielimy się z naszymi klientami pozytywnymi doświadczeniami.
  • Zaspokajamy potrzeby. Słuchamy i dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb, doradzamy najlepsze rozwiązania dla konkretnej sytuacji, w jakiej znajduje się nasz podopieczny.
  • Pozostawiamy przestrzeń. W razie potrzeby modyfikujemy jadłospisy, słuchamy klientów i ich spostrzeżeń, pozostawiając przestrzeń na zmiany, które usatysfakcjonują obie strony.
  • Działamy kompleksowo. Uczymy zdrowych nawyków, wprowadzamy odpowiedni sposób żywienia, prowadzimy proces zmiany pacjenta, motywujemy i udzielamy wskazówek. Pozostajemy otwarci na klienta przez wszystkie etapy jego życia, które wymagają zmian żywieniowych – np. zmiana trybu pracy, planowanie dziecka, ciąża, pojawienie się jednostek chorobowych mających wpływ na sposób żywienia.

Jakość naszych usług

Oferowane przez nas konsultacje i programy żywieniowe w każdej placówce są prowadzone w oparciu o najwyższe standardy, zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia i Instytutu Żywności i Żywienia.

Dietetycy pracujący w poradniach Mój Dietetyk oprócz własnej, bogatej wiedzy i doświadczenia, są odpowiednio szkoleni, dzięki temu klient decydujący się na usługi dietetyczne w każdym mieście, w którym Mój Dietetyk ma swoje placówki, może mieć pewność że zostanie przyjęty przez najlepszego fachowca w dziedzinie dietetyki.

Zapraszamy Cię do naszych poradni. Z naszą pomocą łatwiej rozpoczniesz Twoją szczęśliwą przygodę ze zdrowym odżywianiem!

 IMG_4102kadr