Zapraszamy do skorzystania z oferty fizjoterapeutycznej!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty fizjoterapeutycznej w naszym gabinecie! Wykwalifikowana fizjoterapeutka zadba o Twoje zdrowie i lepsze samopoczucie.

Oferujemy zabiegi medyczne z zakresu fizjoterapii limfologicznej, kosmetologii, medycyny estetycznej oraz chirurgii ogólnej i plastycznej. Chcemy poprawić zarówno Twój komfort fizyczny, jak i estetyczny. Posiadamy w ofercie zabiegi na różnego rodzaju przeciążenia mięśniowe.

Zapraszamy również do skorzystania z pakietu modelującego połączone z terapią żywieniową, gdzie kompleksowo zadbamy o poprawę zdrowia oraz Twojej sylwetki!

Co proponujemy?

Opiekę fizjoterapeuty i dietetyka:

 • 2 pakiety Szczęśliwy sposób odżywiania – na zawsze!
  • 2x 14-dniowy jadłospis dopasowany indywidualnie pod względem kaloryczności i sezonowości produktów, a także Twoich preferencji kulinarnych oraz trybu życia,
  • 2 spotkania kontrolne, na których wspólnie przeanalizujemy Twoje postępy,
 • 10 zabiegów fizjoterapeutycznych (terapia bańką chińską/drenaż limfatyczny).

Cena miesięcznej współpracy to 1090 zł 870 zł!

CENNIK USŁUG

 • Wizyta fizjoterapeutyczna ok. 30 min -> 70 zł
 • Wizyta fizjoterapeutyczna ok. 60 min -> 120 zł
 • Konsultacja fizjoterapeutyczna -> 50 – 100 zł

Pakiety wizyt (5, 10, 15)***

  * Kwota może ulec zmianie przy doborze dodatkowej terapii lub jej modyfikacji.

  ** Pierwsza wizyta może mieć charakter diagnostyczny.

  *** Kwota ustalana indywidualnie przy pakietach wizyt.


USŁUGI FIZJOTERAPEUTYCZNE

Manualny drenaż limfatyczny MDL

Zasada wykonywania tego zabiegu zasadniczo różni się od powszechnie stosowanych technik masażu. Priorytetem jest stosowanie chwytów, których siła oddziaływania na tkanki musi być odpowiednio niska. Dozowanie siły bodźca zapobiega powstawaniu dodatkowego przekrwienia tkanek, czego tutaj unikamy.
Celem MDL jest stymulacja angiomotoryki, przepływu limfy oraz płynu śródtkankowego, produkcji limfy, zmniejszenie obrzęku oraz rozluźnienie zwłókniałych tkanek. Masowana/drenowana skóra jest jędrniejsza i elastyczniejsza. Poprawia się metabolizm tkanki tłuszczowej oraz przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach. Drenaż wykorzystamy w onkologii (mastektomia, usunięcie węzłów chłonnych), ortopedii, chirurgii i chirurgii plastycznej przedoperacyjnie oraz pooperacyjnie, co pozwoli na przyśpieszenie procesu gojenia i usprawniania naczyń. Natomiast zastosowanie w medycynie estetycznej i kosmetyce stwarza duże możliwości pomocy w przypadku wielu problemów z pogranicza pielęgnacji i medycyny, np. przy cellulicie, obrzęku wodno-tłuszczowym (lipodemia), obrzęku po iniekcjach, czy przeszczepie tłuszczu.

Kompleksowa terapia przeciwobrzękowa KTP

KTP ma na celu zapobiegać powstawaniu obrzęku, zmniejszać jego rozmiar, podtrzymać uzyskane efekty terapii, zapobiegać zwłóknieniom tkankowym, rozluźniać zwłóknione tkanki, zapobiegać ograniczeniom ruchomości w stawach, zwiększać ruchomość w stawach, utrzymać odpowiednią siłę mięśniową w obrzękniętej części ciała, zapobiegać wadom postawy oraz zwyrodnieniom stawowym. W skład KTP wchodzą: manualny drenaż limfatyczny MDL, kompresja, terapia ruchem oraz pielęgnacja skóry. Dodatkowo stosuje się kinesiology taping tzw. aplikacje limfatyczne dla podtrzymania efektu oraz jako stymulację układu limfatycznego.

Terapia blizn

Mobilizację blizny stosujemy by zapobiec jej sklejaniu, przerastaniu (bliznowiec), co prowadzi do zwłóknień, przykurczy i ograniczeniu ruchomości w obrębie miejsca cięcia/szycia, co w efekcie dodatkowo nie wygląda estetycznie. Możemy również zadbać o nią, aby goiła się prawidłowo i bez powikłań. Terapię tak naprawdę można rozpocząć od pierwszych dni po operacji/urazu, szwy nie są do niej przeciwwskazaniem. Wraz z odpowiednią pielęgnacją można z powodzeniem zmniejszyć widoczność blizny oraz poprawić jej ruchomość. Do blizn zaliczamy również rozstępy, które powstają na skutek szybkiego nabrania lub utraty tkanki tłuszczowej i mięśniowej.

Terapia bańką chińską

Masaż poprawia miejscową oraz ogólną przemianę materii, usuwa jego szkodliwe produkty, stymuluje krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych i limfatycznych, poprawia natlenienie oraz odżywienie komórek oraz wspomaga usuwanie komórek tkanki tłuszczowej. Masaż bańką chińską wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry, przez co staje się bardziej gładka, napięta i elastyczna, a rozstępy mniej widoczne. Połączenie terapii z systematyczną aktywnością fizyczną, odpowiednio dobraną dietą pozwoli osiągnąć zadowalające efekty odchudzające i modelujące sylwetkę. Wykorzystuje się ją również w dolegliwościach bólowych mięśni.

Masaż tkanek głębokich MTG

Masaż tkanek głębokich, wbrew groźnie brzmiącej nazwie, jest delikatny i przebiega w wolnym tempie. Cel masażu tkanek głębokich stanowi wpłynięcie na stan mięśni – zmniejszenie ich napięcia i rozluźnienie, a także zwiększenie płynności ruchów. MTG jest wysoce skutecznym zabiegiem oddziałującym na powięź powierzchowną i głęboką, brzuśce oraz ścięgna mięśni. Cieszy się dużym uznaniem wśród pacjentów, ponieważ wbrew pozorom jest terapią łagodną i delikatną. Pozwala uwolnić utrzymujące się nieprawidłowe napięcia w ciele człowieka wpływając na strukturę i ruchomość tkanek. Spokojne i precyzyjne ich opracowanie daje czas na ich fizjologiczną odpowiedź i przystosowanie do nowych warunków. Tempo masażu jest wolne i tym wolniejsze, im głębiej chcemy „wejść” w tkanki. Aplikowana przez terapeutę siła dostosowana zostaje indywidualnie do każdego pacjenta.

Diagnostyka fizjoterapeutyczna

Obejmuje wywiad z pacjentem, badanie palpacyjne dolegliwości pacjenta, ustalenie celu terapii oraz optymalne jej dopasowanie, zalecenia dla pacjenta.


Jesteś zdecydowany? Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Dietetyk Beata Kiernicka

Beata Kiernicka

dietetyk

tel.: 698 418 306Wspieram w osiągnięciu celów związanych ze zdrowymi nawykami, które poprawiają jakość życia i przynoszą wiele radości.
Zajmuję się nie tylko odchudzaniem, ale także pomagam m.in. w zwiększeniu masy ciała oraz zbilansowaniu diet roślinnych. Działam również z osobami borykającymi się z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi (w tym prowadzę dietę eliminacyjno-rotacyjną).
Bardzo ważne jest dla mnie bycie osobą kompetentną i godną zaufania.
Oprócz rzetelnych działań dietetycznych bardzo dbam o zdrowe podejście do sposobu odżywiania oraz aktywności fizycznej; najważniejsze jest dla mnie odnalezienie drogi, która jest dla danego człowieka sposobem na zdrowsze życie.
Moje działania charakteryzuje ogromne zaangażowanie, dbanie o relację oraz otwartość. Każda współpraca jest dla mnie ważna i podchodzę do niej indywidualnie.
Małgorzata Kubin

Małgorzata Kubin

fizjoterapeuta, trener personalny

tel.: 880 669 452Jestem z wykształcenia i zamiłowania fizjoterapeutą z kilkuletnim bogatym doświadczeniem. Pomoc drugiej osobie w dążeniu do poprawy stanu zdrowia i doskonalenia samego siebie sprawia mi ogromną satysfakcję i daje poczucie, że jestem na właściwym miejscu. Moim dodatkowym zajęciem a zarazem hobby stały się treningi funkcjonalne i siłowe, w których odnajduję powiązanie z fizjoterapią, daje mi to szersze spektrum działania i pozwala na osiągnięcie jak najlepszych celów zdrowotnych oraz sylwetkowych.