Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej poradni i skorzystania z konsultacji dietetycznej.

  1. Dietetyk to specjalista, który posiada zarówno wiedzę o żywności i żywieniu jak o zdrowiu i potrzebach organizmu. Połączenie tych kompetencji pozwala na optymalną pracę nad wdrażaniem zdrowych nawyków w prosty i zrozumiały sposób.
  2. Wypracujemy z Tobą zdrowy model odżywiania, który będzie odpowiadał Twoim kulinarnym upodobaniom tak byś nie czuł że jesteś na diecie.
  3. Współpraca z nami nie polega na przekazaniu suchych zaleceń czy wydrukowaniu gotowego jadłospisu. Jest to proces podczas którego dietetyk poświęca dużo uwagi wprowadzaniu zdrowych nawyków w życie, kwestiom organizacyjnym – gotowaniu, zakupom itp.
  4. Każdą osobę traktujemy indywidualnie, poświęcamy jej dużo czasu. W czasie I wizyty, która trwa nawet do 1,5 godziny, mamy czas na to, by dokładnie poznać Twoje problemy, przeanalizować nawyki żywieniowe i wybrać najlepszy sposób wprowadzenia zdrowej diety.
  5. Rozpisujemy diety, które są dopasowane do Twojego harmonogramu dnia, możliwości czasowych i kulinarnych „smaków”; po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu dietetycznego dokładnie wiemy jakie produkty lubisz, a których wolisz unikać. Jeśli nie cierpisz szpinaku to zapomnimy o jego istnieniu, jeśli uwielbiasz makaron czy pizzę to zaplanujemy Twoją dietę tak, byś dalej mógł cieszyć się ich smakiem a jednocześnie osiągać założone rezultaty.
  6. Zmotywujemy Cię do systematycznej pracy i poradzimy sobie z ewentualnymi przeszkodami.
  7. Chętnie pracujemy z osobami, które prowadzą aktywność fizyczną ale również z tymi, które niekoniecznie są ze sportem za pan brat…
  8. W razie chęci i potrzeby współpracujemy z psychologiem i psychodietetykiem, który, jeśli będzie taka potrzeba, pomoże Ci także w różnych zaburzeniach związanych z prawidłowym odżywianiem się.

ZAPRASZAMY!