Dietetyk

Zuzanna Walaszczyk

Dietetyk

Zuzanna Walaszczyk

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka.
Jestem przede wszystkim zwolenniczką zdrowego sposobu odżywiania się. Swoim działaniem pragnę udowodnić wszystkim, że dieta nie musi być w żaden sposób ciężarem oraz serią rezygnacji z ulubionych produktów spożywczych czy potraw. Dieta powinna być przede wszystkim smaczna, przyjemna, satysfakcjonująca oraz motywująca do dalszego działania. Taki też jest mój cel. Chciałabym pomagać nie tylko w kwestii redukcji masy ciała, ale również w odnalezieniu prawidłowej drogi do zdrowego oraz szczęśliwego odżywiania się.
Oprócz układania wspomnianych wcześniej jadłospisów prowadzących do redukcji masy ciała równie mocno interesuję się zaburzeniami gospodarki hormonalnej. W szczególności swoją pomoc chciałabym nieść w kierunku osób zmagających się z chorobą Hashimoto.
Stale oraz regularnie poszerzam swoją dotychczasową wiedzę. Uczestniczę w licznych kursach oraz konferencjach dietetycznych. Bardzo często wychodzę również założenia, że aby ułożyć dobry, a przede wszystkim prawidłowo zbilansowany pod względem indywidualnym jadłospis, potrzebna jest odpowiednia dawka cierpliwości, otwartości, zaangażowania, a przede wszystkim empatii i zrozumienia pomiędzy stronami. Dietetyk jest osobą, której głównym zadaniem jest pomoc w zmianie dotychczasowych nawyków żywieniowych na lepsze, a tym samym poprawa samopoczucia pacjenta. Uznaję zasadę współpracy, a także małych kroków w dążeniu do postawionego przez siebie celu. Według mnie tylko wtedy organizm ma szansę przystosować się do zmian, a przede wszystkim zachować je na dłuższy okres czasu.
Na co dzień jestem miłośniczką zwierząt. Uwielbiam czytać książki (nie tylko te związane z moim zawodem) oraz jeździć na rolkach. Sprawia mi to prawie tak samo ogromną przyjemność jak niesienie pomocy innym oraz eksperymentowanie w kuchni.
Cennik wizyt pokaż

Przyjmuje w:

Specjalizacje:

  • choroba refluksowa
  • dieta
  • dieta odchudzająca
  • dieta redukcyjna
  • dietetyk
  • dietetyk ogólny
  • odchudzanie
  • redukcja

Zapisz się na wizytę

Loading...