Dietetyk

mgr Eliza Knez

Dietetyk

mgr Eliza Knez

Cześć! Mam na imię Eliza i jestem magistrem dietetyki oraz absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem autorem oraz współautorem artykułów naukowych. Dietetyka jest szeroką dziedziną, dlatego nieustannie poszerzam swoją wiedzę na konferencjach oraz szkoleniach. 

Dieta powinna być zbilansowana, zdrowa oraz smaczna, dlatego staram się nie eliminować produktów spożywczych bez wyraźnych przyczyn. Uważam, że wypracowane zdrowe nawyki żywieniowe pozwalają na włączenie do jadłospisu małych przyjemności. Jestem fanką każdej aktywności fizycznej, często odwiedzam siłownię oraz ćwiczę w domu. Staram się zachęcać do zwiększenia ruchu, ponieważ uważam że jest on nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia. Swoje zainteresowania poszerzyłam o kompetencję trenera personalnego oraz instruktora fitness. Moją kolejną pasją jest gotowanie. Spędzam w kuchni wiele czasu tworząc nowe potrawy lub lżejsze wersje tych ulubionych.

W centrum moich zainteresowań jest żywienie w chorobach autoimmunologicznych, takich jak celiakia, Hashimoto czy nieswoiste choroby zapalne jelit. Odpowiednie odżywianie w jednostkach chorobowych dietozależnych jest nieodłączną częścią terapii i może zaowocować całkowitym wyleczeniem, m.in. w cukrzycy czy otyłości. Jeśli więc czujesz, że zmiana stylu życia lub nawyków żywieniowych poprawi stan Twojego zdrowia lub zmniejszy dolegliwości żołądkowo-jelitowe umów się na wizytę!

Cennik wizyt pokaż

Przyjmuje w:

Gdańsk, NZOZ Przychodnia Lekarska Suchanino, ul. Otwarta 4
Sprawdź jak dojechać →
/dietetykgdansk/https://www.facebook.com/dietetykgdansk/

Specjalizacje:

  • choroby jelit
  • choroby tarczycy
  • dzieci i młodzież
  • insulinooporność
  • sportowcy

Zapisz się na wizytę

Loading...