Dietetyk

Ewa Niedźwiecka

Dietetyk

Ewa Niedźwiecka

Mam na imię Ewa i jestem dietetykiem klinicznym. Jestem absolwentką studiów na kierunku dietetyka i żywienie na uniwersytecie badawczym London Metropolitan University w Londynie.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam od 2003 dzięki pracy w szpitalach, przychodniach, agencjach rządowych i odbytym praktykom i szkoleniom w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Moją specjalizacją jest żywienie dzieci i młodzieży, terapia żywieniowa w różnych jednostkach chorobowych. Wspieram także osoby w zmianie nawyków żywieniowych w zakresie niedożywienia, nadwagi i otyłości.

Poszerzam regularnie swoją wiedzę z zakresu dietetyki i doradztwa żywieniowego przez uczestniczenie w konferencjach, szkoleniach, webinarach, sesjach superwizji, a także poprzez śledzenie literatury naukowej z dziedziny dietetyki i medycyny. Uczestniczyłam w szkoleniach prowadzonych przez Brytyjskie Stowarzyszenie Dietetyczne gdzie zdobyłam kompetencje w zakresie diagnozy i zarządzania alergią na białko krowie u niemowląt i dzieci a także w budowaniu wiedzy i umiejętności w karmieniu dojelitowym u dorosłych.

W pracy zawodowej bardzo ważne jest dla mnie podejście holistyczne do osoby. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie uwzględniając jego stan zdrowia, potrzeby, możliwości i cele. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w różnorodnych miejscach nauczyło mnie wsłuchiwania się w potrzeby pacjentów, empatii i otwartej komunikacji. Satysfakcję daje mi możliwość dzielenia się wiedzą, pomagania innym, a także możliwość promowania zdrowych nawyków żywieniowych i zdrowego stylu życia.

Prywatnie lubię gotować i odkrywać kuchnie świata. Uwielbiam przebywać na łonie natury, długie spacery, jazdę na rowerze i podróże.

 

Cennik wizyt pokaż

Przyjmuje w:

Specjalizacje:

  • choroby jelit
  • choroby ukladu krążenia
  • ciąża mama
  • cukrzyca
  • dzieci i młodzież
  • insulinooporność

Zapisz się na wizytę

Ewa Niedźwiecka - ZnanyLekarz.pl