Dietetyk

Eliza Starz

Dietetyk

Eliza Starz

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytety Medycznego studiów licencjackich, gdzie obecnie uczęszczam na studia magisterskie. Dietetyka jest moją pasją, którą staram dzielić się z innymi. Jednocześnie mam świadomość, że to nauka szybko rozwijająca się, dlatego nieustannie poszerzam swoją wiedzą poza uczelnią na szkoleniach czy konferencjach.

Uwielbiam gotować i eksperymentować w kuchni. Uważam, że dieta nie powinna wykluczać żadnego składnika pokarmowego jeśli nie ma ku temu podstaw. Odpowiednia różnorodność spożywanego przez pożywienia przekłada się na odpowiedni stan odżywienia oraz zachowanie prawidłowej masy ciała. Jestem zdania, że codzienne zdrowe nawyki żywieniowe nie wykluczają występowania małych przyjemności w diecie. Wolne chwile staram się przeznaczać na aktywność fizyczną, która jest dla mnie ogromną przyjemnością. Często chodzę na siłownie, jednak w momentach braku czasu często ćwiczę w domu. Dzięki swojemu zamiłowaniu do sportu poszerzyłam swoje kompetencje o dyplom trenera personalnego oraz instruktora fitness.

W centrum moich zainteresowań nauki o żywieniu są choroby autoimmunologiczne, w szczególności te związane z jelitami, takie jak celiakia czy nieswoiste choroby zapalne jelit. Prawidłowe funkcjonowanie jelit oraz odpowiedni skład mikroflory jelitowej to niezwykle ważne aspekty, na które największy wpływ ma odżywianie. Ponad to, zdrowe nawyki żywieniowe są jednym z głównych elementów terapii chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca. Jeśli więc czujesz, że zmiana nawyków żywieniowych pomoże Ci w terapii lub zmniejszy dolegliwości żołądkowo-jelitowe zapraszam na konsultację!

Cennik wizyt pokaż

Przyjmuje w:

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Jana Heweliusza 11, piętro 15, lok. 10
Sprawdź jak dojechać →
/dietetykgdansk/https://www.facebook.com/dietetykgdansk/

Specjalizacje:

  • choroby jelit
  • choroby tarczycy
  • dzieci i młodzież
  • insulinooporność
  • sportowcy

Zapisz się na wizytę

Loading...