Luiza – 5 Zmian na Lato Kielce

Efekt: 10 tygodni -10 kg!
Masa ciała -10 kg
Tkanka tłuszczowa – 8%
Talia -12 cm.
BMI było 29,8 jest 26

Dietetyk Kielce Elżbieta Bujak: Luiza to niesamowicie zdyscyplinowana osoba. Do programu podeszła zadaniowo, dla niej nie było rzeczy niemożliwych. Z zastosowaniem diety i aktywności fizycznej z każdym naszym spotkaniem kilogramów było coraz mniej. Po 10 tygodniach uzyskała swoją upragnioną sylwetkę. GRATULUJĘ LUIZA!

Luiza:Przygodę z dietami rozpoczęłam już kilka lat temu. Niestety żadna z nich nie sprawdziła się i zazwyczaj kończyła się efektem jojo. Z tego powodu rozpoczęcie pracy z dietetykiem dało mi nadzieję na osiągnięcie wymarzonej wagi i „normalnego wyglądu”.
Pani Ela jest wspaniałą, uśmiechniętą i pełną optymizmu kobietą. Współpraca układała nam się wspaniale. Dieta została dostosowana do moich potrzeb, nie zabrakło w niej nawet słodkości, których jestem wielbicielką. Przepyszne ciasteczka owsiane, gorzka czekolada oraz pyszne owoce z musli i jogurtem naturalnym.
Dieta to naprawdę NIC STRASZNEGO. W moim jadłospisie znalazła się dietetyczna pizza, spaghetti, czy stek z grilla. Każdy kolejny dzień diety był dla mnie odkrywaniem potraw w nowej odsłonie, a efekt końcowy po przygotowaniu-przepyszny.
Po zakończeniu diety wróciłam do swoich rozmiarów ubrań. Okazało się, że sukienki, które czekały w szafie 3 lata-doczekały się!
Pragnę serdecznie podziękować Pani Eli za wiarę, motywację, pomoc, „pyszne przepisy” i tzw. „ podkręcanie śrubki”.

Luiza przed po100

indeks