Asia – 5 Zmian Na Lato Kielce

Efekt – 10 tygodni 8 kg!
Masa ciała – 8 kg
Tkanka tłuszczowa – 4%
Talia – 10 cm
BMI było 33 jest 30

Elżbieta Bujak dietetyk: Pierwsza wizyta Asi u mnie była bardzo smutna. Zrezygnowana, bez nadziei, że może schudnąć. Zawsze bardzo indywidualnie podchodzę do moich podopiecznych i tak samo było z Asią. Chciałam dołożyć wszystkich sił, aby wspierać ją nie tylko dietą, ale też mentalnie. Już w dniu odebrania pierwszej diety widziałam zmianę jak nastąpiła w Asi, potem było już tylko lepiej. Na pierwszą wizytę kontrolną przyszła zadowolona i energiczna dziewczyna. Mniej kilogramów= lepsze samopoczucie. Cieszę się, że Asia pomimo wielu przeciwności tyle już osiągnęła i nie zamierza na tym poprzestać. Powodzenia Asiu!

Asia: Moja przygoda z dietami rozpoczęła się wiele lat temu. Wraz z rozpoczęciem trudnych studiów i końcem kariery sportowej, rozpoczęłam swoja przygodę z tyciem, chudnięciem, tyciem, super efektem jojo. Ciągle wydawało mi się, że im mniej jem tym lepiej, kompletnie nie miałam podjęcia, co to jest zdrowe odżywianie. Po latach pracy, urodzeniu dzieci, już nie pomagały głodówki, ani żadne próby walki z nadwyżką kilogramów. Przytyłam 35 kg. Czułam się okropnie, słysząc ciągle od znajomych, rodziny: ASIU WEŹ SIĘ ZA SIEBIE, JAK TY WYGLĄDASZ! Nie wiedzieli, ile sił wkładałam w walkę z otyłością. Niestety walkę zupełnie nierówną, przegrywałam za każdym razem. Właściwie ważąc już prawie 100kg poddałam się, chodziłam smutna, niepewna siebie, źle ubrana, zrezygnowana.

Pewnego dnia stał się cud, bo inaczej nie mogę tego nazwać. Przyjaciółka „zmusiła” mnie do pójścia do dietetyczki Pani Eli Bujak. Szłam na spotkanie bez przekonania, bo kto może mi pomóc, jak sama nie potrafię. Pani Ela zrobiła wywiad, co lubię, czy przypadkiem coś mnie nie uczula, zważyła mnie i otwarcie oznajmiła, ze stan w jakim jestem nie prowadzi do zdrowia, a jedynie go pogarsza, a tak przecież bardzo zależało mi, żeby nie być „babcią” dla własnych, bardzo energicznych dzieci. Musiałam dokładnie opisać, co jem każdego dnia, jakie mam przyzwyczajenia.

Dostałam dietę i tego dnia stał się cud. Nie mogłam uwierzyć w to, co przeczytałam, jakie miałam dania, m.in. spaghetti, pizza, tortille, naleśniki, a nawet steki, pyszne zupy, czasem słodkie przekąski i wiele innych pysznych dań. Przez pierwsze dni nie mogłam uwierzyć, że jem dużo więcej, niż w okresie tycia, a chudnę. Pierwsza wizyta i nowe ważenie odbyło się po 2 tygodniach, straciłam pierwsze 2,5 kg. Każda kolejna wizyta, kolejne kilogramy. Teraz nie czuję się jakbym była na diecie, to mój normalny styl życia, mam coraz piękniejsza skórę, nauczyłam się dobrze i zdrowo gotować, mam dużo energii, zadowolone dzieci, już można powiedzieć, że wracam do mojej wymarzonej sylwetki sportowca. Podczas metamorfozy schudłam prawie 10kg, czuję się świetnie, ale to nie koniec, pozostaję z Panią Elą, kochaną osobą, która wspiera, ale też fantastycznie mobilizuje. Dziękuję za wszystko.

Asia Przed

asia3

asia zdjęcia